Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz normális lányt találni? = ( aki nem egy party qva. Rendes, szép, okos, és jó a stílusa. Kb 30ból 1 ilyen van= ( Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom magam okosnak, amúgy meg gondold csak azt, hogy téged nem játszanának ki...
2010. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért nehéz? Mert a létező valódi nőket nem veszitek észre. Egy átplasztikázott, full sminkes, darázs dereku, elkényeztetett liba sose lesz ilyen mint amit leírsz. A valódi lányok ilyenek, de őket sok pasi nem látja, mert csak a divatlapból előlépett 30 kilós csajokat bámuljátok. És persze van aki nem, de az talál is magának rendes nőt. És hiába mondjátok, hogy de én nem is, azért mélyen tudjátok, hogy azért a duci, és szürke egér lányka helyett a szőke nagymellűt bámuljátok meg és vágytok utána, hogy bárcsak bejönnétek neki.

Én is jártam szórakozóhelyekre pasit fogni de senki észre se vett. Komolyan senki. Nem én vállogattam ki őket hogy te se, te se, hanem oda se jöttek, még egy táncra se.

2010. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

08-10 17:24-nek

az elötted lévő vagyok.

Nos én cukrázdába, színházba,könyvtárba járok.

Meg boltba,buszon,mint minden átlagos ember.

:)

2010. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

21:06

annyira egyetertek veled, en pl. szep vagyok (nem bekepzeltsegbol mondom, sokat mondtak mar modellnek kene menjek), de megse neznak utanam csak a nyavogos libak utan akik kinyaljak a segguket a fiuknak :(

2010. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
mert már az összes foglalt
2010. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
hát az élet nehéz ! én lány vagyok de még nem volt olyan akivel úgy éreztem h ő az igazi...majd találsz valakit ha meg nem akkor itt vagyok én!!!na jó csak vicceltem bocs! majd leglesz az akire vársz
2010. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

kérdezhetek én is?

1. mi számít neked jó helynek?

2. miért csak olyan srácokkal hoz össze az élet, akikkel nem közös az érdeklődés? értem itt pl a zenét. én rock-ot, metal-t hallgatok. azt mondják szép lány vagyok, sokaknak kellenék, de ha megtudják milyen zene érdekel, elvesztik az érdeklődésüket. pedig nekem ez a zene adja azt amire szükségem van. attól hogy nem öltözködöm úgy még hallgathatom és lehetek teljesen jó ember. de úgy látom ez hátrány. mind1 a zene marad.

L

2010. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de már foglalt.:)
2010. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de én nem akarok magamnak párt. Soha! 19/L
2010. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Megmondom mit kell tenned ;)

Találsz magadnak normális hobbit, mondjuk rajzolsz, vagy eljársz sportolni -attól függ mihez van tehetséged-.

Gondolom ha normális barátnőt akarsz akkor te magad is értelmes/tehetséges vagy, tehát nem lesz gond az első lépéssel. Ezután már csak csinálod kell a dolgaidat, nem rinyálni fszágokon és lesz barátnőd is.

2010. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!