Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz normális lányt találni? = ( aki nem egy party qva. Rendes, szép, okos, és jó a stílusa. Kb 30ból 1 ilyen van= ( Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az a lány aki magát feljebbvalónak gondolja a "szétplasztikázott disco krvák" halmazába tartozó emberszabásúaknál az már eleve beképzelt. Gondolom azt hiszi ő a normális, meg még hatszor le is nézi a többieket ...ismerek ilyet. Eszes, de beképzelt. NE csodálkozzon, hogy mindenki lexarja xd
2010. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Én normális lánynak mondom magamat. És még csak azt sem mondhatom, hogy minden valamire való lány, aki normális, vicces, okos, lehet vele beszélgetni, az külsőleg nem szép.

Mindig érettebbnek hisznek a koromnál, mert egyszerűe nem akarok olyan lenni, mint a körülöttem lévő lányok.

Vannak emberek, akikkel én sem értek egyet. Nem értem egy 14 évesnek miért kell minden idejét a kocsmában töltenie, vagy miért kell egy 12 évesnek már szexuális életet élnie, de talán ezek a lányok ennyit érnek...

Minden esetre vannak normális szép okos lányok, csak keresgélni kell... Ha mindegyik ilyen lenne, nem tudnád értékelni azt, akiről ezt elmondhatod...:)

2010. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a mai világ!:) Ne aggódj fiúból is nehéz találni, de ne add fel, mert megtalálhatod azt a lányt, aki majd szeret és rendes lesz!:) Amúgy meg sztem azért, mert kapcsold be a tv-t mit látsz? Gáz, ha szűz vagy az is, ha nem iszol..töménytelen szex, drog meg minden...befolyásolja az embereket csak nem veszik észre.. Én most vagyok először szerelmes egy olyan srácba, aki nem cask kihasználni akar. Hidd el a rendes lányoknak se könnyebb.:D
2010. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én már lassan 1 éve keresgélek és semmi.... ez van én már beletörődtem...
2010. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:29


nekem is ilyen a zenei ízlésem, de én pont a lányoktól kapom meg néha hogy régimódi vagyok ilyen téren, mert nem a mostani tüctüc, meg dallamtalan kántálás fog meg zeneileg


ha gondolod írj privit ;)

2010. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nem nehéz, próbálkozni kell sokadszorra sikerül, énis koncerten ismertem meg a párom, aki gyönyörű és okos, mindemellett az ágyban is jó. Próbálkozz és egyszer találsz normálisat.
2010. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
minden kategoriából van már sok.De sok kategoria van ami meg nem tul nyerő egyesek számára,mert túl nagyok az elvárások,mert tul magasan van a mérce,és mert olyan kaszton kívüli,beilleszkedési zavarokkal küzdő az egyén,aki alig talál ideálisat. Ez létező jelenség, én is így vagyok ezzel,nem teszem össze magam az első jöttmentel. F.25.
2010. szept. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!