Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni rendes lányt, Olyat, aki nem ribi?

Figyelt kérdés
Már ha van normális csaj egyáltalán. :S
2011. ápr. 26. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%

én elég rendesnek érzem magam meg jófejnek is, talán 10es skálán egy jó 7est is elérek mégse kellek senkinek:D

l/18

2011. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:

nálad mi számít ribinek?


mert tavaly én is nagyon 'ribis' voltam, kb. szeptemberig, aztán megismertem a mostani barátom és amióta vele vagyok, csak ő létezik számomra, és tényleg, tök 'normális' vagyok. bulizni is alig járok stb...

2011. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:

Én is ,aki írta...

Jól van na,csakhát a csalódások...persze nem 20 évesen,hanem már ennyi idősen. Megváltoztatják ám az ember felfogását...

2011. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a baj h a mai világban nagyon elfajultak a dolgok. ha belegondolunk a férfiaknál nem "menő" ha csak egy nővel van együtt és a nagy egyenlőség miatt a nők is egyre több férfival akarnak kapcsolatba bonyolódni vagy csak egyszerűen azért, hogy legyen mivel dicsekedni majd. Rendes nők és férfiak is vannak de már annyit csalódtak a nem rendesekben,hogy vagy nehezen alakítanak ki kapcsolatokat vagy egyszerűen megunták,hogy mindig átvágják a fejüket. Én a magam részéről szintén rendes vagyok, soha nem csaltam meg senkit és őszintén szerettem, de egyszerűen már nincsen kedvem kísérletezni mert nagy az esélye,hogy megint engem vernek át. Most majd várok,hátha lesz olyan aki miatt megéri dolgozni egy kapcsolaton és neked is azt ajánlom h ne keress majd ha találsz valaki olyat aki érdemes a figyelmedre az fel fog tűnni.
2011. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 Holló XXX ***** válasza:
100%

Először is mozdulj ki otthonról, a rendes lányok nem mennek házhoz csak a ribik és a felét meg is kell érte fizetni rendesen. :-)


De a lényeg ne otthon a net előtt várd a csodát.

2011. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
Ha ki is mozdulok,mindenhol ribikbe botlom .S
2011. ápr. 26. 14:08
 17/63 anonim ***** válasza:
DE NÁLAD MI A RIBI??? :"DD
2011. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
Ribi: A kifestett,13-19 éves csdajok,akik diszkóban rázzák magukat,és könnyen odaadják magukat. :S
2011. ápr. 26. 14:11
 19/63 anonim ***** válasza:
100%

és ha mész az utcán, már rögtön meg tudod állapítani egy mondjuk 18 éves lányról, akinél már teljesen normális dolog, hogy festi magát, hogy ő bizony esténként a diszkóban rázza magát és könnyen megkapható?:D gratulálok.


jó, én pont nem festem magam, mert nem bírja a bőröm, de az osztályomban mindenki, még a legnagyobb stréberek is festették magukat 15-16 évesen. szerintem ebből semmi rossz nem következik. diszkóba meg nem kell járni, és akkor nem látod azokat, akikről beszélsz.


ha meg zavar pl az öltözködésük, nem kell odanézni. unokatesóm is kivágott ruhákban jár, egyszerűen szereti, ha megnézik, mégsem ribi, mert 3 és fél éve van a barátjával, és még egyszer sem csalta meg, pedig nem egyszer lett volna rá lehetősége. sőt, bulizni is eljár hetente-kéthetente, és mégsem.


szóval szerintem te még elég éretlen vagy, és 1-2 rossz tapasztalat miatt vonsz le ilyen messzemenő következtetéseket. ami nem jó, mert így nem nagyon lesz normális barátnőd.

2011. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Naná,hogy nem elsz,amíg ribanacok mászkálnak mindefele.
2011. ápr. 26. 14:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!