Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy veszem fel, hogy megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy veszem fel, hogy megcsal, holott nem járunk, csak én vagyok beleesve már vagy 3 éve. És bármit csinál egy merényletnek veszem magam ellen. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. A szomszédunkba költözött 3 éve egy srác,és a családja, ő most 23 éves, és én attól a pillanattól kezdve totálisan belezúgtam. Mivel elég távolságtartónak tűnt, becéloztam ismerkedésképpen a húgát. Nagyon jó barátnők lettünk, és 5 nap után már át is mentem hozzájuk. Otthon volt a bátyja, és beült velünk beszélgetni.Olyan édes és imádnivaló volt!:) Tök nyitott volt, viccelődött meg kacsingatott rám, azt hittem bejövök neki. Rá 3 napra kb megint átmentem, csak akkor már nem volt egyedül. Barátnőjével volt, reménykedtem hogy csak friss kapcsolat, és esetleg közéjük lehet avatkozni.amikor a húga mondta hogy már lassan 1,5 éve együtt vannak...Egy világ omlott össze bennem. Amikor láttam, hogy megy hozzá a csaj,vagy megy a csajért, vagy kíséri ki és smárolnak az ajtóban,vagy a kocsiban, a teraszon állnak kint és nyalják egymást, a mai napig késszúrásként ér. Mintha belém szúrna mindig valamit. Pedig nem járunk, és...Nem tudom mit csinálhatnék. Ennek már 3 éve, az rengeteg idő, az iránta érzett vonzalmam nem csillapodik, és nekem csak egyre rosszabb, mert a semmibe vesz:( Mit csináljak magammal?
2011. ápr. 24. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat vagy otthon. Járj el többet, ismerkedj másokkal.
2011. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna vannak ilyen helyzetek, s nem igazán tudom, hogy mit lehet tenni. Mondhatnám, hogy foglald le magad, keress egy tagot stb stb... de nem érne semmit. Az egyetlen az, ha elfogadod, hogy ezzel kell élj, s hogy sose lesz tiéd. Járod az utad, éled az életed, s majd egyszer jön valaki akibe beleszeretsz. S akkor lassan elfelejted őt. Mindenkinek van párja, csak meg kell találni, ez alól te se vagy kivétel. :* 20/F
2011. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem sokat tehetsz, mert ha próbálkozol és emiatt szétmennek, akkor azért te leszel a hibás és akkor biztos, hogy nem fog összejönni veled.

Bizonyára rossz érzés lehet, de azt nem érezheted, hogy megcsal, mert semmi közöd, hozzá mit csinál, mert nem vagytok együtt.

Az meg, hogy három éve tart a dolog, a vonzalom szerintem már átment valami kórós megszállottságba és már nem is az érzelem a fontos, hanem az, hogy megszerezd.

Amúgy nagyon rendes lehetsz, ha amikor megtudtad, hogy van valakije, egyből az volt az első gondolatod, hogyan állhatnál közéjük.

2011. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen felejtsd el,keresd más fiúk társaságát, ismerkedj többet másokkal,és ha majd szakítanak akkor próbálkozhatsz.
2011. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!