Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagytam életem szerelmét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam életem szerelmét, és nem jön ki egy könycsepp sem a szememből! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 12:31
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Utolsó: férfi vagy?

Voltál már hasonló helyzetben?

2011. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Ottó,te milyen okos vagy!Arra lennék kíváncsi,hogy férfiként,vagy nőként írtad ezt a néhány sort.Mert akkor más-más megközelítésből tudnák rá reagálni!!!
2011. ápr. 13. 09:02
 33/33 A kérdező kommentje:
Máskülönben meg elfogadom a válaszod-most,hogy így gondolkozok.....csak tudod,akkor ezeknek a fránya nős embereknek nem kéne hazudozni össze-vissza!!Én sem azért vártam rá 4 évig mert nem volt jobb dolgom....hanem azét,mert minden órában belehazudta a szemembe ,hogy szeret...és minden nap belehazudta a szemembe,hogy elválik,mert nélkülem nem tud élni!!!!!Tudod??4 éve én vagyok az aki folyamatosan áldozatokat hoztam érte(nem ő énértem)-és igen igazad van-..esténként a családjához ment haza!!!Na ebből lett elegem drága Ottó!Lényeg nem kell hazudni az érzelmeket,és nincs ilyen gond!!De mondd meg!Tehetek én arról,hogy így átvert?
2011. ápr. 13. 09:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!