Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagytam életem szerelmét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam életem szerelmét, és nem jön ki egy könycsepp sem a szememből! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 12:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
az én lelkem is sír eléggé pocsék dolog de nem tudok sírni sem.:( a néma gyász a legrosszabb
2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Ha minden jól megy, fogod még gyűlölni és kinevetni is.
2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
4 évet vártam rá,de a végén nem engem választott...igy elhagytam!Érthető így valamelyest a szitu?
2011. ápr. 12. 12:58
 14/33 anonim ***** válasza:

Azért, mert belefáradtál a sok rosszba, és megkönnyebbült a lelked, hogy vége. Már nem bánthat.

Lehet, hogy ő volt életed nagy szerelme, de az új arca amit megismertél, már nem ő.. nem illik bele a képbe, amit kialakítottál. Így nem is vele szakítottál, hanem azzal, akivé vált.

Egy idő múlva tényleg kicsit jobban magadba zuhanhatsz - nem törvényszerű - de ha valóban szeretted még, akkor előbb-utóbb a gyűlölet is jelentkezik, amiért ezt tette veled. Utána pedig a közöny.. akkor már megszabadultál tőle.

2011. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Még jöhet... Szerintem most ez nagy sokk volt neked, még talán fel sem fogtad teljesen. De ha sírós típus vagy, akkor még lehet, hogy lesznek könnyek. Hát, sajnálom! :(
2011. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ne is ejtsél egy könnyet sem, ha nem téged vàlasztott. Jönni fog egy màsik,aki téged vàlaszt. Nevessél és légy vidàm, ne hagyd a lelkedet sem sirni. Fel a fejjel!
2011. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13:03!!!Na...ezen már majdnem sikerült sírnom...mert olyan szépet írtál!
2011. ápr. 12. 13:05
 18/33 anonim ***** válasza:
Akkor most sirjàl rögtön, de érezd azt, hogy örömbõl teszed. Az a gombóc, ami a torkodban van, hadd menjen az utjàra. Szabadisd meg a bezàrtsàgtól.
2011. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nem eleted szerelme az aki nem teged valaszt.

Eleted szerelme egy olyan ember, akivel hosszutavu, jol mukodo, teljesen kolcsonos, kiteljesedett kapcsolatban elsz.

A konnyek viszont majd jonnek, kesobb. Jojjenek is, add ki magadbol a banatod, ne fojtsd magadba, sokkal karosabb!

2011. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Lehet, most jön még a hullámvasút!De fel a fejjel, ha nem téged választott, abból úgysem lett volna semmi jó. Majd csak most fog még jönni az igazi.
2011. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!