Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül vagy inkább kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagy inkább kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kort, nemet kérnék és persze indoklást is! :)
2011. ápr. 11. 19:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, fiú, 7 éves kapcsolatom van. Az első 6 évben én strapáltam magam, többet adtam a kapcsolatba, sokat csalódtam. Utóbbi egy évben nekem mind egy a dolog, lazára veszem(nem hűségről van szó), most ő ragaszkodik. Se vele, se nélküle kapcsolat a legrosszabb. És az a legrosszabb, hogy életem végéig szeretni fogom, de nem biztos, hogy el akarom viselni. Ő szerintem nem szeret, de ragaszkodik.(Szex, eltöltött közös programok miatt) Én szeretem, de nem ragaszkodom hozzá, már a szexhez sem. Mondjuk néha a kangörcs rámjön. Mégis inkább kapcsolatban mint egyedül, mert az ember társas lény. Mondjuk mostanában mintha szeretne...bonyolult dolgok ezek. Ugyanakkor, ha szakítani tudnánk végre, mindketten tallhatnánk jobbat. De az istenért sem tudunk szakítani, megszabadulni egymástól!!
2011. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!