Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül vagy inkább kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagy inkább kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kort, nemet kérnék és persze indoklást is! :)
2011. ápr. 11. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki életében mind a kettő előfordul. Mármint egyszer így jobb neki, egyszer pedig nem. Igazából, ha olyan a kapcsolat, hogy szeretsz valakit és viszont szeret, akkor logikus, hogy kapcsolatban. Ha pedig szánalom lenne a kapcsolat, vagy eleve egyedül vagy, akkor igazából jó néha nem függni senkitől. Kikapcsolódni. Nem kell azt hallgatnod, hogy mért ülsz egész nap a tv előtt, mért nem találkozol inkább velem. Azt csinálsz bizonyos kereteken belül, amit akarsz.


Személy szerint azt mondom, hogy kapcsolatba, mert nagyon szeretem a barátomat és nagyon boldog vagyok vele :)

15/L

2011. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Moszuke ***** válasza:

kapcsolatban mert annál nincs jobb, ha szerethetsz vkit.. és ő is viszont... bár nekem szeretet hiányom van szal elfogult vagyok ezzel:)

s

egyedül akkor lenne jó ha épp nagyon wowozhatnékom van, vagy valami más egyszemélyes elfoglaltság..

van, hogy olyankor talizunk a párommal és még sose bántam meg:)

2011. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Sweetie ***** válasza:
jódolog hónapok óta szingli 16éves lánynak lenni , de már jöhetne valami szőkeherceg. :)
2011. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
kapcsolatban, de csak ha van szerelem, anélkül nincs értelme számomra.
2011. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyedül. Szabadság mindenek felett. Nincs hisztizés, riányálás, féltékenykedés, elszámoltatás, felesleges pénzkidobás, idióta nők által szórakoztatónak tartott programokon való részvétel.
2011. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nálam ez nap mint is változhat egyébként. Mikor kapcsolatban voltam tök boldog voltam de azé jó lett volna menni ide oda és hát gyakran el is mentem amikből állandó veszekedések voltak olyankor jobb lett volna egy két napig egyedülállónak lenni, na hát most meg is kaptam most meg már inkább vele lennék mindig. Azt nem tudom hogy ha túl leszek rajta hogy fogok érezni.
2011. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

kapcsolatban

jó, ha van valaki, akire számíthatsz, aki szeret, akit szeretsz... :)

23L

2011. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

van/vannak akik nem választhatnak

22f

2011. ápr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?az utolsó komment küldőjének szól...
2011. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek jön össze egy kapcsolat

22f

2011. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!