Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül vagy inkább kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagy inkább kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kort, nemet kérnék és persze indoklást is! :)
2011. ápr. 11. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Most magadról beszélsz?Én 20L vagyok de komoly kapcsolatom még nem volt.Mondjuk a választás lehetősége megvolt de én mindig úgy éreztem,hogyha lekötöm magam valakivel akkor elvesztem a szabadságom.Szóval bárki lehet örök magányra itélve...igy vagy úgy.De én azért azt mondom,hogy aki keresne az előbb utóbb találna is.

Az előző kérdező voltam.

2011. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

sajnos magamról is (elég régóta vagyok egyedülálló) amúgy szerintem ha lenne egy komoly kapcsolatod az nem azt jelentené h elveszíted a szabadságod + akkor szerintem másképp gondolnád

22f

2011. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha van valakid az sok mindent megnehezit...egy csomó időt vele kéne töltened,nem jutna időd a haverjaidra...aztán ott a féltékenykedés,meg a többi.Nem tudom,engem ez mind riaszt.Persze ha szerelemből csinálja az ember az egész más,de mivel én még olyat nem éreztem ezért nincs is ami inspiráljon.
2011. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

hát én sok mindent másképp látok mint te:


1:egy csomó időt vele kéne töltened,nem jutna időd a haverjaidra-> azt h egy olyan férfivel töltöd az idődet akit szeretsz szerintem az nem feltétlen rossz, ráadásul nem lógna folyton a nyakadon találkozhatsz a haverokkal nélküle is vagy esetleg vele is néha

2: aztán ott a féltékenykedés,meg a többi-> én pl nem vagyok egy féltékeny típus szóval ez így eléggé általánosítás meg addig nem lesz egy férfi sem féltékeny még nem adsz rá okot ( az mások dolog h exem egy kollégista bulin az első sráccal összefeküdt aki szembejött vele mert én megbíztam benne és hagytam h egyedül menjen a barátaival bulizni :D)

3: ha találsz egy rendes pasit aki szeret és nem hagyod h csak kihasználjon akkor másképp fogsz gondolkodni


Drukkolok neked

22f

2011. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Biztos igazad van,elvégre te tapasztaltabb vagy,mint én.Nekem egy kapcsolatról mindenesetre nem a pozitivumok jutnak eszembe...De azért egy tanácsot én is adnék:néha nem árt kimutatni a lányoknak a féltékenységet(persze csak mértékkel),mert ez jól esik nekünk,ebből is érezzük,hogy fontosak vagyunk a másik félnek...

Az exbarátnődről meg inkább nem is mondok semmit...

Ja és kösz,én meg szurkolok nőügyben.Biztos találsz majd valakit csak keresni kell!

2011. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

arra kérlek h ne állj ennyire negatívan a dolgokhoz bár nem ismerlek de szerintem jó hatással lenne rád egy kapcsolat (de ne 1 éjszakás már ha azt egyáltalán kapcsolatnak lehet nevezni)

én másféleképpen próbáltam kifejezni neki h szeretem (ne értsd félre nem megvenni akartam) virággal stb.. vagy mivel kollégista volt mindig segítettem neki ahol tudtam

de a tanácsodat megfogadom!!

amúgy hová valósi vagy? :)

2011. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Értem,és ez kedves tőled,majd én is megfontolom amit mondtál:D
2011. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nyugi.. nem letámadni akartalak csak kíváncsi voltam h merre laksz :)
2011. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én nyugodt vagyok:)és nem gondoltam semmi ilyesmire...de természetesen azt nem fogom ide kiirni,hogy hova valósi vagyok.
2011. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

de természetesen azt nem fogom ide kiírni,hogy hova valósi vagyok.-> (ha gondolod unalomból stb.. van kedved beszélgetni akkor írj)


22f

2011. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!