Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van 1 lány akibe belezúgtam. részegen elmondta nekem h ő is szeret de az a bibi h józanul mindíg máshogy viselkedik. van h közel enged magához mint ha ő is akarna valamit van h épp az ellenkezője. A legrosszabb h már le is feküdtem vele.. az a baj h nem tudom h most mit akar tőlem azt mondja h nem akarja magát lekötni de olyan jeleket ad mintha mégis akarna valamit... megőrít segítsetek h mit tegyek hogy tudnám meggyőzni h összejöjjön velem?
2011. ápr. 9. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarj akkor ne eroltesd!
2011. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem nincs remény.Csak maradjatok meg egymás "kihasnálására" azt majd lesz valami.
2011. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszinte leszel haver. Ugyan ez volt nekem is csak mi nem feküdtünk le. Sehogy nem tudod meggyőzni, ha nem biztos magában, hiányzik az a "kicsi", amit ők szoktak hajtogatni, a csillagokat lehozhatod neki az égről, akkor sem fog úgy viszonyulni hozzád, ez van sajnos. Engedd el, mert bele fogsz őrülni, ne ess az én hibámba, hogy reménykedsz feleslegesen!!!
2011. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!