Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Èletemben először nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èletemben először nem tudom mit kell tennem?!

Figyelt kérdés
Ismerek egy lànyt baràtaim àltal ès egyik este egyik szórakozóhelyen dumàltunk 1-2 óràt,iszogattunk,nekem viszont kellett volna mennem,erre nem engedett haza,elvette a telefonomat,a cigimet,ès nem akarta visszaadni..mondjuk tudtam mire megy ki a jâtèk ezèrt maradtam...ő itatott le engem konkrêtan...hozta a shotokat ès ittunk..hajnal 4 fele mondta hogy nincs ahol aludjon mert mas varosba lakik(olyan 50km a vàrosomtól)ès taxizni nem akar...erre odament egy haverja aki felajànlotta hogy nàla alhat...meg sem tudtam szólalni szinte,felhúztam az agyam...kijöttem a szórakozóhelyről ès indultam volna haza de visszahivott hogy szerintem mièrt marasztal...visszamentem,csókolóztunk,hazafele is vègig..ès nàlam aludt viszont nem engedte hogy lefeküdjek vele valamièrt(mikor fogtam volna neki ès lennebb mentem volna visszahúzott hogy ne,mondta hogy sokan kihasznàltàk)nem èrdekelt annyira mert nem az èn vilàgom ez az egyèszakàjzàs így összebujva elaludtunk(ez nekem mindennèl többet èr)..reggel hazament...nem emlèkezett sok mindenre màsnap,irtam neki hogy egy kàvèt valamikor megihatnànke mert bejön ès szeretnèm jobban megismerni...leseenelt,ha megkèrdeztem mire volt jó ez az egèsz leseenelt,végül annyit irt hogy jobb lett volna hazamenjen aznap este mert akkor nekem könnyebb lenne...hiàba kèrdeztem mièrt...leseenelt,aztàn mondta hogy fiatal(2 èvvel) vagyok...megkèrdeztem akkor ne is próbàlkozzak??..leseenelt...nem mond szinte semmit..nàlam van pàr cucca..mondtam hogy àtmegyek a vàrosàba elveszem s megiszunk valamit...azt irta lehet róla szó..nem èrtem mivan..mire volt jó..

ma 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"nem engedett haza,elvette a telefonomat,a cigimet,ès nem akarta visszaadni"


Ez bűncselekmény.

Mozgásában korlátozott, ellopta a telefonodat.

Mi ez? Ez már járvány?

ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Semmire. Szeszély.

Felejtsd el ezt a hülye libát.

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mókázott veled egyet, jól érezte magát ennyi. Te most próbálsz rá tapadni, ő meg finoman pattintgatja le a tapadókorongjaidat. Ennyi történik most. Nem akar veled találkozni, ha oda viszed "neki" a cuccait, ő nem lesz ott, egy barátnője/munkatársa fogja átvenni őket.


És #2-es, ettől ő még nem hülye liba. Csak egy lány, aki jól érezte magát.

ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szeretnèm tudni hogy pontosan ez vane,mert ha igen,nem èrdekel,elveszem a cuccom s megyek tovàbb de szeretnèm tudni...irnèk de mit?
ma 19:28
 5/15 A kérdező kommentje:
Relatívan elèg sokszor talàlkozunk...mert kb egy a baràti tàrsasàg,csak őt kb fèl ève ismerem...sokszor ittunk együtt..
ma 19:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak mondanà meg mi a szitu ès utàn nem èrdekelne csak olyan vagyok hogy ha kell hanem agyalok az egèszen
ma 19:35
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi a fene az a leseenelt? Ezek a mai új szlengek vagy mi? 😂😅

Nem akar tőled semmi komolyat csak szórakozott. Ezt ő sosem fogja neked így kimondani hiába is írkálsz neki.

ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Le-seen-elt

Amikor a chat app jelzi, hogy látta, megnyitotta az üzenetet a másik. Gondolom, deén is gondolkodtam rajta fél percet,hogy mi a szar van


Többet nem tudok hozzátenni amúgy,mert rohadtul úgy tűnik, hogy olyat akarsz tudni, amit még a lány maga sem tud...

ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez a generàció vicc😂😂mièrt csinàlsz ilyet?
ma 20:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hogy ez a lány problémás, hagyd a fenébe... :/
ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!