Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínűleg most juttattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak_egy_lány17 kérdése:

Valószínűleg most juttattam börtönbe a gyermekem apját?

Figyelt kérdés

Röviden a történetünk annyi hogy párom már a terhességem előtt is használt bizonyos kábítószereket és igen tisztában vagyok vele hogy már az is egy intő jelnek kellett volna hogy legyen viszont a környezetemben is volt/van aki képes volt a családjáért felhagyni ezzekkel a dolgaikkal én pedig naívan hittem hogy majd megváltozik de nem így lett. Egy darabig próbálta letenni a dolgokat de csak időszakosan ment neki én többször is elhagytam de végül mindig megbocsátottam neki. Rengeteget veszekedtünk emiatt és volt hogy már tettlegességig is fajult egy egy vitánk.

Könyörögtem neki én is és az egész családja is hogy fejezze be és próbáljon meg szerető normális családapa lenni de nem ment neki.Általában ha tiszta semmi probléma nem volt köztünk ha nem épp velem foglalkozott és szeretett akkor a kicsivel volt rengeteget csak amikor épp be van állva teljesen kifordul magából szinte rá se ismerek teljesen megváltozik és kifordul önmagából.

A héten bejelentettem hogy elegem van és végleg itthagyom és elköltözök édesapámhoz és hogy péntekig bírja ki hogy még együtt vagyunk mert a héten el szerettem volna még intézni az ezzel járó dolgokat viszont konkrétan csak azt láttam rajta hogy megkönnyebbült attól hogy egyikőnk se lesz az életében és ugyan úgy csinálta tovább a hülyeségeit.

Kérleltem még utoljára hogy változtasson és hagyja abba mert nem látja olyankor magát hogy hogy beszél a másikkal és miket művel de szerinte így is lehet nevelni egy gyereket rendesen és ha nem tetszik akkor jobb is hogy végre kilépek az életéből és hagyom hogy nyugodtan folytassa tovább. Ma hajnalba végleg elegem lett és kihívtam rá a rendőrséget. Találtak nála 15-20 gramm füvet is és be is volt állva mikor kijöttek nemrég pedig el is vitték. Már többszörös visszaesőnek számít és nem ez az első ügye úgyhogy nagy eséllyel most juttattam börtönbe.

Tudom hogy ezt kellett tennem de mégis nagyon mardos a bűntudat hogy én voltam az aki az utolsó döfést megadta neki.

Ugye helyesen cselekedtem?



ma 04:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Helyesen cselekedtél.

Akkor nem cselekedtél helyesen, amikor gyereket szültél neki.

ma 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, milyen lesz a gyereknek azzal a tudattal élni, hogy az apját az anyja csukatta le. Nem véletlen, hogy családtagot még tanúvallomásra sem lehet kényszeríteni, mert összezárnak, védik egymást, hiszen ez a család lényege. Ha tudtad, hogy milyen, akkor el kellett volna hagynod, eleve szülni neki nagy hülyeség volt.
ma 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

#2 igen és emiatt hagynia kellett volna, hogy a gyerek lássa, hogy az apja folyton nincs tudatánál, sőt, néha meg is csapkodja őt és az anyját. A pénzt pedig elviszi drogokra...


Az viszont, hogy nem kellett volna szülnie ilyen férfinak, az vitathatatlan. Együtt maradnia sem kellett volna, nem hogy még gyereket szülni, nyilván a kérdező sem egy érett gondolkodású egyén...

ma 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Azzal sokat nem tud kezdeni, hogy nem kellett volna szülnie. Ezen már nem lehet változtatni, ugyebár...

Marad az, hogy adott helyzetből kell kihozni a legtöbbet.

A kérdező pedig helyesen tette, hogy kihívta a rendőrt, és azt is megérdemli a pasi, hogy egy időre lecsukják. Legalább szembesül vele, hogy mennyire nem normális az az élet, amit most folytat, és merre halad, hol lesz a vége.

Ha sikerül kijózandonia odabent, az plusz haszon.

A gyereknek meg később azt kell majd feldolgoznia, hogy egy drogos aljadék az apja, aki becuccozva még veszélyes is rá nézve. Mire ezt fel tudja fogni, addig párszor megjárja még a börtönt.

ma 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
#4 valakinek meg kell mondani a kérdezőnek, hogy hülye volt, és hogy nem csak a férfi, hanem ő is elrontotta a gyerek életét. Tudnia kell, mekkora hibát vétett, nem csak nyaldosni kell a sebecskéit
ma 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán, de nem biztos, hogy a törvényeket a probléma ellen fellépő mellett van, így lehet, hogy hamar ki is engedik: ezt figyelembe kell venni.

Több példa is volt már rá.

ma 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát ennyivel már csücsülni fog...
ma 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

#5

Szerinted nem tudja? Nem bánja?

Attól, hogy fokozod a bűntudatát, nem lesz jobb se neki, se a gyereknek. Sőt, a gyereknek egy összetört, depressziós, mindenért magát okoló anya, aki megbánta az egész anyaságot, a legrosszabb. De ettől még tetszeleghetsz az igazság osztó szerepében, aki csak a gyereket nézi.


Kérdező meg álljon talpra, szedje össze magát, gyűjtsön erőt, és menjen előre!

ma 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijön meg minden folytatodik tovább ahogy eddig. Nem neki kene valtozni hanem neked, hogy nen kaparsz vissza 20szor is, meg nem gyereket gyártunk(a 2.majd) ilyeneknek
ma 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Élete végéig nem. Talán annyi haszon lesz belőle, hogy ott nem tud szerezni és elvonási tünetei lesznek. Lehetséges, hogy ha kijön akkor nem fog kábszizni.
ma 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!