Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínűleg most juttattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak_egy_lány17 kérdése:

Valószínűleg most juttattam börtönbe a gyermekem apját?

Figyelt kérdés

Röviden a történetünk annyi hogy párom már a terhességem előtt is használt bizonyos kábítószereket és igen tisztában vagyok vele hogy már az is egy intő jelnek kellett volna hogy legyen viszont a környezetemben is volt/van aki képes volt a családjáért felhagyni ezzekkel a dolgaikkal én pedig naívan hittem hogy majd megváltozik de nem így lett. Egy darabig próbálta letenni a dolgokat de csak időszakosan ment neki én többször is elhagytam de végül mindig megbocsátottam neki. Rengeteget veszekedtünk emiatt és volt hogy már tettlegességig is fajult egy egy vitánk.

Könyörögtem neki én is és az egész családja is hogy fejezze be és próbáljon meg szerető normális családapa lenni de nem ment neki.Általában ha tiszta semmi probléma nem volt köztünk ha nem épp velem foglalkozott és szeretett akkor a kicsivel volt rengeteget csak amikor épp be van állva teljesen kifordul magából szinte rá se ismerek teljesen megváltozik és kifordul önmagából.

A héten bejelentettem hogy elegem van és végleg itthagyom és elköltözök édesapámhoz és hogy péntekig bírja ki hogy még együtt vagyunk mert a héten el szerettem volna még intézni az ezzel járó dolgokat viszont konkrétan csak azt láttam rajta hogy megkönnyebbült attól hogy egyikőnk se lesz az életében és ugyan úgy csinálta tovább a hülyeségeit.

Kérleltem még utoljára hogy változtasson és hagyja abba mert nem látja olyankor magát hogy hogy beszél a másikkal és miket művel de szerinte így is lehet nevelni egy gyereket rendesen és ha nem tetszik akkor jobb is hogy végre kilépek az életéből és hagyom hogy nyugodtan folytassa tovább. Ma hajnalba végleg elegem lett és kihívtam rá a rendőrséget. Találtak nála 15-20 gramm füvet is és be is volt állva mikor kijöttek nemrég pedig el is vitték. Már többszörös visszaesőnek számít és nem ez az első ügye úgyhogy nagy eséllyel most juttattam börtönbe.

Tudom hogy ezt kellett tennem de mégis nagyon mardos a bűntudat hogy én voltam az aki az utolsó döfést megadta neki.

Ugye helyesen cselekedtem?



ma 04:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Vagy ha kijön szétveri a fejed.
ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

10 mindegyik folytatja ahogy kijon. A börtön nem fog nekik jövőképet adni.

Nem egy ismim haverom volt már bent kábszerek miatt.

Ma is ugyanott vannak.

ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
11 visszakonyorgi magát kibekulnek még egy gyerek aztán folytatja.
ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk igaz tudta hogy drogos mégis felcsináltatta magát ergo a nő is hibás.
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

14 mindenképpen a nő.

Nem vagyok áldozathibáztató ugyan soha de ez kivételes eset.

ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az a tapasztalatom, hogy

1) nem lesz böri. Vagy ha igen, nagyon hamar kiengedik. Max kap egy cuki nyomkövetőt. Nincs hely a börtönökben se.

2) krvára nem fog leállni a szerekkel


3) nagyon jól tetted. Zaklat majd késubb, akkor ez után zsarolhatod a rendőrökkel, mert tudhatod, hogy mindig van nála cucc.

ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 hollófernyiges ***** válasza:
61%
Az hogy otthagyod rendben van, de mi a halálnak kellett kihívni rá a rendőröket? Mi lett ettől jobb?
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az az eset mint amikor egy arab országba költözik egy európai nő, ott megy férjhez, szül pár gyereket aztán menekül, mert jaj, egy senki lettem, be vagyok zárva, ver a férjem stb.. Mert ugye mindenki tudja, hogy az esetek 99% ában így végződik ez de azért odamegy mert majd vele nem így lesz. Ezeket én nem tudom sem megérteni sem sajnálni, legfeljebb a gyereket. Magának csinálta.

Itt is így van. Szülni egy visszaeső drogosnak mert majd megváltozik..hogyne,persze. Ilyen buta nők vannak. Mert a normális pasi az unalmas. El van intézve a gyereke jövője ami apját illeti. Vagy egy drogossal nő fel vagy apa nélkül ha becsukják.

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha nem cigany akkor ki engedhetik.. a feher emberekkel szemben enyhebbek .
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Milyen szereket használ?
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!