Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége, hogy barátom a teljes igazságot mondja? 26/N

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, van egy 10 éves fia és beszéltem barátom volt barátnőjével, aki mondta, hogy volt, hogy megütötte őt is meg, a gyereket is. Mire barátom mondta, hogy az a része igaz, hogy a gyereket megütötte, mert tiszteletlenül beszélt. Szerbiában nőtt fel és ott teljesen normális, ha a gyerek ilyenkor kap. Viszont azt tagadta, hogy a barátnőjét bántotta volna, szerinte csak féltékenységből találta ki.
ápr. 8. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság,egy agresszív àllat, hamarosan ràjössz...
ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az a nő nemhiába nincs vele. Tegyük fel igazat mondott neked. Azt honnan tudod mennyiszer kapott a gyerek? Nem tudod, nem fogja elmondani, de az tuti hogy eleget hiszen szerinte tök normális ütni a gyereket.

Egyébként eléggé agresszív, primitív népség a szerb mentalitás és tényleg ütik vágják a gyereküket, nőket.

Jobban teszed ha menekülsz.

ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekes FFI alapból nem kell,de főleg nem ilyen pszichopata szerb...
ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem létezik féligazság….. így egyértelműen a nőnek hinnék.
ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Annak mindig komoly előzménye van, amikor egy nő kisgyerekkel inkább kilép a kapcsolatból. Én hinnék a volt barátnőnek, egyébként ettől függetlenül "csak" a gyereket ütni is teljesen elfogadhatatlan.
ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
0
ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen normális, ha a gyerek ilyenkor kap"

Szerinted is?

Én nem hinném hinnék neki, és nem akarnék magam mellé agresszív férfit.

ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális, ha verik a gyereket. Vagy bárkit.


Hozzáteszem, van az a szóhasználat gyerektől, amire én is ráütnék a szájára, pedig soha nem bántom és abszolút ellene vagyok a bántalmazásnak, akár lelki, akár fizikai.

ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerbiában nőttem fel én is, egyáltalán nem az az alap, hogy ütik-vágják a gyereket. Vagy a nőt. Ott is csak az alja réteg teszi ezt, mint Magyarországon (vagy úgy a világon bárhol). Meg amúgy ha tényleg kulturális dolog lenne a hátterében, te komolyan elfogadnád, hogy potenciálisan a közös gyereketeket is verné? Nőként igenis felelősséged van abban, hogy milyen apát választasz a jövőbeni gyerekeidnek, és ha a már meglévővel így bánik, akkor az igenis a te hibád lesz, ha a tied is verni kezdi. Már persze, ha te is szeretnél valamikor a jövőben gyereket.


Amúgy jól mondják, ha egy nő úgy döntött, hogy neki jobb egyedülálló anyának lenni, akkor az a pasi nem éppen a legjobb választás. Oka volt, hogy miért vitte el mellőle a gyereket.

Egyébként aki gyereket képes megütni, az a nőt is meg fogja. Csak mert megteheti, mert a másik valamilyen módon ki van szolgáltatva neki, gyengébb nála. Hát még ha vélt okot is talál rá (pl "tiszteletlen" vele szemben - akkor a nő is egyszer "úgy" szól hozzá, és máris megérdemli?).

ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
A nőnek hinnék. De ha még igaz is lenne a párod verziója, a gyerek verés ugyanúgy probléma.
ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!