Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége, hogy barátom a teljes igazságot mondja? 26/N

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, van egy 10 éves fia és beszéltem barátom volt barátnőjével, aki mondta, hogy volt, hogy megütötte őt is meg, a gyereket is. Mire barátom mondta, hogy az a része igaz, hogy a gyereket megütötte, mert tiszteletlenül beszélt. Szerbiában nőtt fel és ott teljesen normális, ha a gyerek ilyenkor kap. Viszont azt tagadta, hogy a barátnőjét bántotta volna, szerinte csak féltékenységből találta ki.
ápr. 8. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Manapság egy két gyereknek én is kiosztanék egy pofont mert a mai fiatalságnak fogalma sincs hogy nevelje meg rendesen a kölykét.
ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

11 - ki vagy te, hogy ítélkezz és pofozz?

Jó, tudom, csak feltételes módot használtál, de akkor is.

Te rendesen megnevel(t)ed a gyerekedet?

ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem a pasié a gyerek? Nekem nem úgy jött le, hogy a volt barátnő lenne az anyuka.


Amúgy meg egy pofon is már verésnek számít, vannak olyan szülők akik szerint extrém esetben kell adni (azt nem mondom, hogy ezzel egyet értek, mielőtt valaki bele köt). Ezek a szülők meg sok esetben nem akarják nevelni a párjukat, mint egy gyereket.


De ha nem bízol benne, akkor úgy se fog hosszútávon működni a dolog

ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12

Mert ugye te soha semilyen körülmények között nem ítélkezel semmiben. Hát hogyne...

ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
12 vagyok - Lehet, hogy ítélkeztem, de nem pofoztam.
ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell megítélni a reakciójából és a megérzéseidből. Ehhez még fontos lehet az, hogy szakítással kapcsolatban egyeznek-e a sztorik.
ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!