Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy béna poénon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy béna poénon ennyire kiakadni?

Figyelt kérdés

A barátnőm tök sokszor nyaggat, hogy ő akarja mosni a hajamat, ez valami fura mánia nála. Én ezt általában nem szeretném, mert mindig megszúrja véletlen a fejemet S körmével.

Ma ismét nyaggatott, hogy had mossa a hajamat, nem szúr meg, nagyon figyel majd. Végül rábólintottam, mert na, elég khm... "meggyőzően" adta elő magát az ölemben ülve. Én meg így, miután rábólintottam, közöltem vele, hogy "De ha megszúrsz, nagyon megb***lak az este... Mondjuk ha nem, akkor is".

Ő meg ezen tökre kiakadt, nem szól hozzám azóta, nem jött velem fürödni, a vendégágyon alszik.

Szerintem semmi rosszat nem mondtam. A hangsúlyból és szituációból egyértelmű volt, hogy ez nem fenyegetés, hanem szexuális célzás. Konkrétan kijelentés előtt kettő másodperccel még egymásba gabalyodva taperoltuk egymást, meg smárolgattunk.


tegnap 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Lehet túl proli vagy neki. Nekem sem tetszene.
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem túlreagálja. Ha lenyugodott beszéljétek meg, mi zavarta ebben ennyire, hogy legközelebb elkerüljétek ezt.
tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Ő is szokott ilyeneket mondani. Meg eddig soha nem zavarta
tegnap 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy most nagyon prolicigányosan toltad.
tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Vagy esetleg csináltál, csináltattál vele olyat, amit nem akart, és a "megbaszlaknak" kicsit olyan erőszak érzete van. Ezt meg nyilván nem fogod bevallani.
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Fú de prolik vagytok! Kb. 18-22 közé teszlek.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
De legalább nem szúrt meg a körmével. Szóval szerintem nem jöttél ki rosszul.
ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha durván beszélünk néha a szexről.


Mit kellene mondani? Este be akarom helyezni a péniszemet a vaginádba?


Ha nincs semmi komoly háttere a sértődésnek, akkor semmi rosszat nem csináltál.

ma 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!