Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ti kiakadnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti kiakadnátok ha a párotok ilyen megjegyzést tenne?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szóba jött, hogy a haverom milyen sok nővel szexelt már, amit én nem ítélek el, szerintem elég nagy szó erre a bnőm mesélte, hogy neki is van egy ilyen baratnoje akinek ennyi a bodycountja. Nem tartom magam szexistanak, de szerintem noknel azert eleg durva szam ez (50) es kicsuszott a szamon hogy abba mar akkor egy elefant is beleferne. Nyilvan erosen fogalmaztam, de bocsanatot kertem rogton, viszont abban nem gyozott meg, hogy ez teljesen oké legyen egy nőnél…ezen megsertodott, hogy en milyen himsoviniszta vagyok

szept. 9. 16:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Elkönyvelném magamban, hogy egyrészt szexista, másrészt olyan ostoba, mint a föld...


50 férfi farka miért tágítana ki jobban egy hüvelyt, mint egy férfinak a farka?

Akkora logikai bakugrás, hogy egy jól fejlett 15 évesnek már nem kéne ármennie a fején.

Az anatómiai tudatlanságról nem is beszélve ugye...

szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

"Nem tartom magam szexistanak, de szerintem noknel azert eleg durva szam"

Egyrészt a haverkád védegeted, másrészt pedig mi a szexizmus, ha nem ez??

szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem tartom magam szexistának, csak negatívan megkülönböztetem a nőket és lealázó megjegyzéseket teszek a nemi szervükre, ha nekem nem tetsző életmódot folytatnak. Gratulálok!


Remélem a barátnőd észbe kap és kidob minél előbb.

szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj buta vagy ilyen téren, az első kifejtette miért.
szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

De, szexista vagy és hímsoviniszta.

Nem teljesen ok egy nőnél? Egy férfinál mitől ok? Pöcs nem kopik, csak a puna?

Ha az ember lánya 18 évesen férjhez megy és egész életében azzal az egy hapsival szexel, akár napi 2x, az szűz marad, ha életében 50-et 50 különbözővel, abba egy elefánt is?

Okos vagy, tényleg.

szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
*szűk marad
szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, gyere gondolkodjunk együtt...


Ha van 50 fülbevalóm, és ezeket cserélgetem, akkor jobban kitágul a fülem, mintha csak egy lenne, amit minden reggel berakok? Na ugye hogy nem.

szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Ne szexelj a barátnőddel 50x, mert még a végén úgy kitágítod, hogy egy elefánt befér majd.

Édes Istenem gyere le....

szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Helyében el is hagynálak. Nem elég, hogy buta vagy még szexista is vagy.
szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, elárulod nekünk, hogy tényleg annyira ostoba vagy, hogy szerinted a hüvely kitágul a partnercserétől (míg ugyanaz a farok, ugyanannyi szex során nincs rá hatással), vagy pusztán egy szexista, megalázó megjegyzést szerettél volna tenni? Komolyan kérdem.
szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!