Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ti kiakadnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti kiakadnátok ha a párotok ilyen megjegyzést tenne?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szóba jött, hogy a haverom milyen sok nővel szexelt már, amit én nem ítélek el, szerintem elég nagy szó erre a bnőm mesélte, hogy neki is van egy ilyen baratnoje akinek ennyi a bodycountja. Nem tartom magam szexistanak, de szerintem noknel azert eleg durva szam ez (50) es kicsuszott a szamon hogy abba mar akkor egy elefant is beleferne. Nyilvan erosen fogalmaztam, de bocsanatot kertem rogton, viszont abban nem gyozott meg, hogy ez teljesen oké legyen egy nőnél…ezen megsertodott, hogy en milyen himsoviniszta vagyok

szept. 9. 16:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

Egyrészt kettősmércés szexista suttyó megjegyzés. Maunika showban szebben nyilvánulnak meg az alja alkeszek.

Másrészt meg BUTA. Szerinted egy olyan nyílás, amin egy kisbaba kifér még olyan nőnél is, aki szűz volt, amikor felcsinálták, 50 dugástól ki tud tágulni? Illetve 50 dugásnál nem mindegy ilyen szempontból, hogy ugyanaz a farok vagy 50 másik? Vagy mágikusan tudja azt a hüvely, hogy ja, ez a Józsdi farka, ez 40x volt már bennem, ettől nem tágulok?

szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerint a haverod pöcse egy fonnyadt bébirépa? Kb ugyanennyi ráció van a dologban.
szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted miért tágulna ki jobban a hüvely attól, ha egyszer szexel 50 különböző férfivel, mintha egy férfivel szexel 50x? Pontosan ezért hülyeség, és igen, szexista ilyet mondani és gondolni.
szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
Sose fogom megérteni hogy ezen mit lehet vergődni... "jajj de a nőknek könnyebb alkalmit találni" és?
szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%
Az első orbitális f.szságot, amiből kiderült, hogy milyen ostoba vagy, már elmondták előttem. A másik, ha egy férfi szexel 50 nővel, az egy f.sza gyerek, ha egy nő teszi ezt 50 férfival, az viszont nagyon durva? Bocs de nem értem a különbséget.
szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%
Csak szólok, hogy a hüvely tágassága és a partnerek száma között nincsen összefüggés. Inkább a szülés után lesz tágabb, renyhébb a hüvely izomzata. Szóval van egy rossz hírem, hogy a hüvely tágasságából rohadtul nem fogsz tudni arra következtetni, hogy a csaj ribi vagy sem. Just sayin.
szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

Bogárka. Szerinted van bármi különbsgé is aközött, hogy partnerral történt x mennyiségű aktus a vagina tágassága szemőpontjából?


Nőknél is csak annyira durva szám, mint férfiuaknál. És igen, szexista vagy.

szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
Áh! Már leírták páran. Szóval igen, ostoba vagy és hímsoviniszta. Ha elítéled akkor ítéld el a spanodat is, semmivel sem másabb szitu az, mintha egy csaj teszi ezt…és nem. Ettől nem lesz tágabb. Gondolkodj már.
szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%
Feltételezem már lefeküdtél a csajoddal ötvenszer vagy le fogsz, akkor miért lenne kevésbé tág mint mondjuk egy nő aki ötven faszival feküdt le egyszer. Na ugye
szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy akárhányszor írjuk le és akármennyire nem kell hozzá több, mint józan paraszti ész, az egyszeri szexista hatszázötvenezredik alkalommal is be fogja böffenteni a beszélgetésbe ezt a "kitágult a sok fsztól, höhö" bölcsességet. Nincs mit tenni, egyszerűen buták...
szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!