Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ti kiakadnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti kiakadnátok ha a párotok ilyen megjegyzést tenne?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szóba jött, hogy a haverom milyen sok nővel szexelt már, amit én nem ítélek el, szerintem elég nagy szó erre a bnőm mesélte, hogy neki is van egy ilyen baratnoje akinek ennyi a bodycountja. Nem tartom magam szexistanak, de szerintem noknel azert eleg durva szam ez (50) es kicsuszott a szamon hogy abba mar akkor egy elefant is beleferne. Nyilvan erosen fogalmaztam, de bocsanatot kertem rogton, viszont abban nem gyozott meg, hogy ez teljesen oké legyen egy nőnél…ezen megsertodott, hogy en milyen himsoviniszta vagyok

szept. 9. 16:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
A többiek leírtak már majdnem mindent előttem, ami eszembe jutott a kérdésedről. Meg egy dolog: az nem szégyen, hogy tökhülye vagy biológiából, de az kicsit kellemetlen, hogy még büszke is vagy rá.
szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
95%
20: és akkor szerencsések vagyunk, hogy csak az hangzott el és nem a kilincses meg a szaroscsizmás hasonlat...
szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
13%
Nem sértődnék meg ilyesmin....
szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
94%
Mondok egy meglepőt. A hüvely izom.minél inkább edzésben van, annál rugalmasabb. Magamon is tapasztalom, ha van rendszeres napi többszöri szex hónapokig, szűkebb vagyok, jobban rá tudok szorítani mint amikor hosszú idő után van valami.
szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
92%
Engem mondjuk jobban zavarna a beszólásodnál az ostobaságod. Nem szeretem az ostoba embereket.
szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ne nagyon dugj a barátnőddel, mert sajnos a punijának nincs fsz memóriája, hogy "jé, ez ugyanaz a farok, akkor nem tágulunk"
szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%
Az a gáz, hogy szerinted egy pasinál menő és a csajnál gáz. Elmondom, hogy a pasitól is gáz. Mert nem normális életvitelre vall és évente többször járhat szűrésre.
szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg egyik sem gáz.
szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!