Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal ha pénzelné az anyjáékat?

Figyelt kérdés
Páromtól kölcsön szokott kérni az anyukája, holott nincsenek anyagi problémáik, mivel az anyuka párja tehetős (anyós, após elváltak rég). Minden hülyeségre van pénz, pl a legújabb TV, medence, kiskutya, de mégis sokszor a páromtól kér (elvileg kenyérre…) Nem vagyunk házasok, de van közös albérlet, amit együtt fizetünk, plusz esküvőre gyűjtenénk…a párom anyukája sosem segített az egy szem fiának sem anyagilag, sem érzelmileg, sem sehogy….nálam kezd kicsit betelni a pohár, mert nem nézem jó szemmel, hogy így ki van használva úgyhogy sokat veszekszünk emiatt. Ti mit tennétek? Jogosan vagyok kiakadva? Vagy semmi közöm hozzá? Köszi!

#pénz #anyós #Anyagiprobléma
ma 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Majd ha közös kasszán lesztek, akkor lesz probléma. Valamint ha ez téged valamiben akadályozni fog. Pl ha lesz esküvőtök, de abba egy fillért sem ad majd, de a te szüleid igen, akkor az gáz.

Ettől eltekintve borzasztó idegesítő, tudom, mivel az anyuka kihasználja a saját gyerekét, a párod meg adja a pénzt nekik.. kell emiatt a párodnak nélkülöznie valamit? Pl nem tud megvenni valamit, mert pont az anyukának kellett adnia pénzt?


Amikor veszekedtek, a párod kivel szokott védekezni?

ma 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztosan nem fog adni az esküvőbe, annyira már ismerem sajnos.

Zavar, hogy sokkal előrébb lehetnénk az életben, ha ezek a havi 30-50 ezer ft-ok inkább a közös életünk építésére mennének el.

Tudom, hogy luxus, de pl nyaralni azért nem mentünk idén, mert az anyukája kocsijának a javítását ő finanszírozta.

Párom szerint nekünk nem kenyérre kell, úgyhogy annak segít, akinek akar, nekem nincs beleszólásom. Ezzel teljesen eszköztelenné válok….mert igaza van tulajdonképpen, ettől függetlenül rosszul érint.

ma 01:41
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Felhaborito,h a kapcsolatunkat hatrasorolja.

A kajat egyebet mindenki maganak veszi. A rezsit javitasokst meg min felezzuk.

Nyaralni elmennek nelkule.

Ha ugy erzed rugd ki.

ma 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel mindig szidta oket oldalakon keresztul ezert akkor hazugsag lenne az egesz. Emiatt kirugnam h atvert.
ma 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!