Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben szakitanatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben szakitanatok a baratotokkal?

Figyelt kérdés
Mostanaban nagyon korlatozni próbál. De szórakozni nem szereti ha elmegyek a barátnőimmel. Hiába mondom neki h csak táncolni megyek nem fogom hullareszegre inni magam. És akkor is rájön a féltékenységi roham ha egy ellenkező nemű barátommal merek találkozni. Az illetővel már 6 éve jóba vagyok. Hozzá nem nyúlnék úgy. Azt sem érti meg h nekem szükségem van arra h heti egyszer a barátaimmal legyek. Ő jó esetben évente találkozik velük

aug. 11. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Annakidején én a baráti kapcsolatban voltam kontrolmániás.

Hogy miért:

Utazgatott a másik fél meg mindenfelé kialakított baráti kapcsolatokat és ezeket ápolta, ami nem gond, viszont magasról leszart engem sokszor, ami zavart. Viszont ha ki mertem nyitni a számat, akkor kontrolmániás voltam.

A többiekre amúgy panaszkodott nekem, méghozzá elég sokat, hogy hogyan szóltak be neki, hogy hogyan szomorították el, ami nem gond, hogy helyettem ezek után is őket választotta, de aztán ha nekem valami fontos dolog volt, nem vett rajta részt, mert ezekkel az emberekkel volt elfoglalva.

Amikor csak fájlaltam, hogy a diplomaosztóm meg egy barátnője meglátogatása között a barátnője meglátogatását választotta (és a barátnőjére amúgy elég sokat panaszkodott), akkor teljesen kikelt magából, hogy ne telepedjek így rá és majd ő beosztja az életét, ne én tegyem és különben is ez nem is egy fontos esemény.


Először is el kéne ezen gondolkodni, hogy miért kontrolmániás a másik. Van különbség aközött, hogy neki 0 emberi kapcsolata van és egy személytől várja el, hogy pótolja be az összeset meg aközött, hogy csak néha szeretne magasabb priorítást élvezni az ismerőseid körében, néha szeretné, ha őt választod vagy csak elhanyagolva érzi magát.


Azért is írom, mert ahogy fentebb írtam, látható, hogy sokszor elhanyagolt a barátnőm engem, viszont másoknak meg úgy adta elő, hogy kontrolmániás vagyok, természetesen akkor amikor valami fontosabb dolgomra büdös volt neki eljönni. :)

aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ajanld fel,hogy megosztasz vele elo lokaciot es csatlakozzon barmikor nyugodtan. Amigy meg mer nem megy veled ? Vagy mer nem kovet ,az az igazi. Ha nem kovet vagy nem kovettet ,nem is feltekeny ,csak eljatssza.
aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem beszélitek meg kérdések helyett?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1276..


Vagy trollal van dolgunk?

aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
14%

Nem örülnék neki, ha a barátnőm más férfiakkal táncolna. Inkább mennék vele én táncolni, akármennyire nem szeretek. Vagy csak táncolj a barátnőiddel.

30/F

aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy "mostanában". Történt esetleg valami, ami nála ezt válthatta ki, mint reakció? Vagy régebbi, esetelgesen előző kapcsolatok alatt kialakult, sérelem okozhatja ezt?

Mindenképp megpróbálnék vele nyugodtan beszélgetni erről, hátha jobban átérzi az egészet, és máshogy áll majd hozzá.

aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Szakítanék.

Ne ess abba a hibába, amibe én, hogy engedtem a zsarolásnak, mert minden barátomat elmarta mellőlem a "kedvesem". Odáig fajult a dolog, hogy fiúkkal szóba sem állhattam, mert nagy gáz volt belőle. A saját legjobb barátjára is féltékeny volt, pedig sosem adtam rá okot, hűséges voltam mindig hozzá. 9évig tűrtem neki.. 10évvel a szakítás után is képes volt rámírni, hogy szeret, kezdjük újra, akkor már férjem volt, meg kisbaba. Beteg az ilyen ember..

aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
A pasidnak nem veled, hanem a saját önbizalmával van baja.
aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!