Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagaltok abban a pillana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagaltok abban a pillanatban mikor epp szakitanak veletek?

Figyelt kérdés

Letudjatok egy rendben okéval?

Esetleg feldobjatok a kezudjuk tisztalapal dolgot?

Vagy kikeltek magatokbol es fejehez vagjatok h 1szemet h teheti meg veletek?


tegnap 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kapcsolattól és a szakítás miértjétől függ.
tegnap 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Altalában nem szakitanak velem hanem kiprovokálják hogy én szakitsak, görények aljasak a határaimat surolják mikor lépek már ki magamtól.


De pl tinikoromban még volt egy tinisrác aki korrekten szakított. Elmondta hogy el kell költöznie a szüleivel meg stb.

Emlékszem ő le akart ültetni előtte én mondtam én inkább állnék nem akartam komoly beszélgeteseket már elore éreztem meg tudtam is mi van korulotte, sőt nem is elotte alltam hanem mentem tovabb ne üljön, menjünk a törzshelyekre pályákra elindultam de nem jött, maradt. Igy visszafordulva megálltam tehát volt köztünk talán 6 kisebb lépés távolság.


És elkkezdte a monológját.

És en nem akartam hallani..és én a madarakat figyeltem meg minden más környezeti ingert es tereltem nem akartam látni se azt a szomorú komoly arcát sem. Es valahogy automatikusan "hallasom" se volt. A madarak csicsergését hallottam de őt nem..csak hallom hogy beszél de nem tudom mit.


Mivel kényszerbrn voltam igy kenyszerbol hallgattam végig így."süketen".

A végén megkerdezte: érted?

És akkor mondtam: nem. nem mondanád em mégegyszer légyszi?

Erre azt felelte: nem.


De tudtam amugyis a komoly fejből arcábol mi van. Nem kellettek nekem ehhez a szavak.


De eljött velem sétálni tovább. Alig haladtunk. Elkezdtem könnyezni es letörölte a szememről a könnyeket, es bíztatott, hogy majd találok mást.


Aztán pár nap mulva hallottam vissza hogy öngyilkosságot kísérelt meg, kórházban van.

tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen hidegzuhanyos-szívmegállós állapotok voltak


Volt akinél egyből sírtam.


Volt akit szimplán otthagytam... És utána sírtam csak. Nem akartam, hogy lássa.

tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyvalaki volt eddig, aki szakított velem, ő többször is. Nagyon fájdalmas volt, és próbáltam választ találni a miértre, finoman próbáltam beszélni vele sokat, többször is. Beszéltetni, ott tartani, időt nyerni. Zaklatott voltam és kétségbe esett. De aztán némi agónia után mondtam, hogy akkor legyen így és elengedtem.

A végén aztán én szakítottam vele, végleg.

tegnap 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen hideg fejjel nyugtázom, mintha nem érdekelne.


Utána hazamegyek... És töltök egy utolsó szép éjszakát a hárombetűs szeretővel L egjobb S zép D olgaimmal, utazunk egy szépet, aztán mikor véget ér a móka, akkor lefekszem aludni az előre bekészített gyógyszerekből óriási osztogakat szépen beveszem és lefekszem aludni, örökre. Ami megnyugtató, hogy a szakítás nélkül is ezt tenném, mert nincs értelme az életemnek. Az egyetlen célom, hogy fizikailag boldog legyek, amikor meghalok. Minden más irreleváns. És ez szerencsére lehet a hárombetűs szeretőnek.


Így a boldogan mehetek el.


(Kapcsolatom sincs, mert nem tudnám azt fenntartani, még a barátságokat se igen sikerül, egyszerűen nem tartozom már ebbe a világba)

tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában megérzi az ember, ha valami nem stimmel, így nem éri akkora sokként. El kell fogadni, senkinek sem kell könyörögni.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ érzel-e még valamit a másik iránt... ha igen akkor hidegzuhany, gyomorba markoló szorítás, összeomlás, könnyek minden van. Ha már nem érzel akkor azt mondod okés és megvonod a vállad.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eddig egy komoly kapcsolatom volt, úgyhogy csak arról tudok nyilatkozni. Ő szakított velem, mert "már nem szeret" és megismert valakit. Az utolsó beszélgetést nagyon hidegen kezeltem. Beletörődtem és azt mutattam neki, hogy nem érdekel az egész, nem akartam azt mutatni hogy ő kell nekem, pedig majdnem beledöglöttem. Aztán szakítás után egy héttel elkezdtem durván ismerkedni, rá két hétre már mással voltam (a lány is csak szexet akart, nem vertem át), azért hogy megmutassam, hogy nekem ő senki. Hogy helyesen csináltam-e azt nem tudom, de "sikeres" volt az egész, mert vissza hallottam egy barátnőjétől, hogy fél évig napi szinten téma voltam, hogy hogyan tudtam így elfelejteni, úgy hogy a csavoja ezt kellett hallgassa fél éven keresztül.


27f

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!