Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változtat az utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtat az utolsó pillanatban a terveinken?

Figyelt kérdés

Megbeszélünk a barátommal egy programot, nem mindig, de van olyan, hogy változtat rajta, lemondja az utolsó pillanatban. Úgy érzem nem tizteli az időmet. Meg úgy más dolgokkal kapcsolatban is úgy érzem szórakozik velem.

Már előfordult az, hogy olyan mérges voltam, mondtam neki legyen vége köztünk mindennek, de ilyenkor hívogat, és mondja, hogy nagyon szeret, és hogy csak én vagyok neki, de értsem meg, hogy neki is közbejönnek ilyen-olyan dolgok. De volt hogy azt írta ilyenkor, hogy nagyon ideges, és hogy szerinte kezdek túlzásba esni.

Eleinte csak folyamatosan dicsért milyen csinos vagyok, most meg azt mondja ne egyek olyan sokat. Ha meg valamilyen dolgot mondok magamról pl. most ügyes voltam, akkor már rögtön mondja, ne legyek olyan beképzelt.

Megkérdeztem hogy szakítani akar-e, erre mindig az a válasza, hogy sose szakítana velem, mert nagyon szeret. De mégis sokszor azzal viccel, hogy szakítani fog velem. Volt hogy már majdnem sírtam emiatt, akkor persze odabújt, és megvigasztalt, hogy csak viccelt.

Meg ami még feltűnt, sokszor viccelt már azzal, hogy kapni fogok tőle pofont, ha nem maradok csendben, de azt mondja ilyenkor csak viccel, és sosem lenne képes ilyenre, mert amúgy szeret.


2022. szept. 10. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg azt mondja mindig viselkedjek jól, de mégis mindig tesz valamit, amivel megbánt.
2022. szept. 10. 21:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Manipulatív idióta a barátod. Nem szeret téged, azt szereti, hogy amíg vagy neki, nincs egyedül és néha van kivel szexelni is.

Mindenképpen hagyd el, mert tönkre fog tenni teljesen.

2022. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Páros lábbal rúgó p*csán!! Komolyan neked ő hol párod??? Az álmodban?

A társam a szerelmem SZERET/ megbecsül/büszke rám/tisztel/védelmez/nem húzza le a személyiségem/bátorít, és lehet rá támaszkodni/számítani!

Ettől egy zsák f*s nagyobb főnyeremény, de megnyugtatlak mert ettől csak jobbak léteznek.

2022. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már egyszer kiírtad!

Többen válaszoltunk is rá. Még mindig nem rúgtad ki?

2022. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy barom. Élvezd a hülyeségeit.
2022. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolat vol. 2472775752.
2022. szept. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem szeret téged és nem a párod. Azt szereti benned, hogy hatalma van feletted, azért játszadozik így veled, ebből táplálja a saját egóját. Idegileg tönkre fog tenni, leépíti az önbizalmadat, és így éri el, hogy "kapcsolatban maradj" vele, ne szakíts.

HAgyd a fenébe, keress valami normálisat, mert ebből jól nem fogsz kijönni, csak az idődet fecsérled, és akkor még azt se lehet mondani, hogy jól szórakozol.

2022. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer kiírtad már.

Vagy kilépsz, vagy maradsz ebben. Neked nem nagyon lehet sajnos mit mondani.

2022. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Egyszer? A legelső kérdését még tavaly decemberben olvastam :D
2022. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!