Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Külföldre költöztek és nemrég ismertem meg pár hónapja. Nagyon megszerettem, lehet, hogy jobban mint barátot. de egyszersem találkoztunk még:O

Ez egyáltalán lehetséges így..

Köszönéseknél mindig ott van a 'szeretlek' meg a becézés.

De neki amúgy is sok lány barátja van.

Nyáron itt lesz és nem tudom, hogy egyáltalán találkoznom kéne e vele.. mert akkor mégjobban beelhabarodnék.

meg a barátikörünk sem egyezikmeg.

valaki hasonlóhelyzetben?


2011. ápr. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A-a... Borsodban sajnos nem nagyon adatik meg senkinek h külföldi barátai legyenek/külföldre költözzön. Szóval tapasztalat nuku. SRY :(
2011. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen.. Azért nem minden második ember tud kiköltözni.

azért köszi..(:

2011. ápr. 8. 21:34
 3/4 anonim válasza:
100%
Sztem talizz vele nyugodtan,max. nem jön be.Én 1500 km-re élek a barátomtól 3 éve havi 1x tali.Néha van veszekedés,de az hol nincs.Am ha az elejétől fogva így jártok,hogy távkapcs,nem fog gondot okozni a különtöltött idő.A barátikör sztem nem kérdés,majd kialakul.Egyébként nekem is sok barátom van és 95%-uk fiú,nem pedig lány,és sztem nem jelent semmit ha sok lány barátja van.Jobban kijön az ellenkező nemmel.Próbáld meg,veszteni valód még most sok nincs.
2011. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, találkozi sztem biztos hogy fogunk.

Egyedül menjek vagy vigyek barátnőt is..?

Apró veszekedések vannak..ahol áltlában ő bunkó kicsit én meg túlreagálom de a békülés az mindig megvan..:D

Távkapcsolat..hát.. az a baj, hogy nem tudhatom, hogy ő több ezer kmre arrébb kivel mit hogy.. elvégre tini ő is..

köszi a választ:D

2011. ápr. 16. 23:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!