Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány 18 éves fiu, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány 18 éves fiu, nem ciki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki rám volt indulva, de leráztam. Egy félév után újra elkezdtünk beszélgetni, és most mintha beleszerettem volna. Mit szóltok, mert 4 év különbség van közöttünk. Nem ciki? Valójában jobban szeretném, ha egy velem egy idős lánnyal lenne ilyen kapcsolatom.
2011. ápr. 7. 18:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem Berényi vagyok! :)


Kedves essney! Hmm... nem tudom. Ez sok mindentől függ. Az egy, hogy te bele vagy esve a srácba, de kérdés az, hogy neki bejösz-e, tetszel-e? Ha Te szereted őt, fordítva ez nem biztos. Szóval kettőn múlik a vásár. Én optimista vagyok, (félre ne értsd nem pedofil), szerintem lehet közöttetek valami, de ez sok mindentől függ. Úgy 50-50%! :) Sok sikert!

2011. ápr. 9. 13:46
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém elvagytok szálva Népek.

Jómagam azt vallom, nemárt ha van 1 kiss kor kümömbség,0-4 évig.

De akor sem minden esetben.

Pl:14 L-18 F sztem cink

még:20 L-24 F nél a kutyának nem tünik fel az a 4 év.

Az nem baj ha a fiú kicsit idősebb, de csak határokon belül.

Sajna a rengeteg Beindult Tini mindig az időssbre buik.

Érdekes, na mind 1.

Sztem ne nagyon erőltesd a dolgokat.

Amúgy 1 szerrű képzeljétek magatok elé a kövi szitut.

Van 1 Lányod és épp 14, ha hazaálít egy 18 éves Fiúval, i lenne a reakciótok ?

Jaj lányom ugyan légy boldog ,és éljetek boldogan ?

Ezt kötve hiszem.

Na jó elmélkedést.


Peace

2011. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a pedofíliához. Ha nekem lenne ilyen fiatal csajom tojnék rá hogy ki mit gondol, meg egyébként is 1-2 év és nagylány lesz.
2011. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ciki, nekem 15 évesen égett a pofám a szégyentől, hogy pedonak fognak tartani, hogy egy 13 éves kis csaj belém szeretett, igaz kb fél hónap múlva 14 lett volna, de nem járnék vele.


16F

2011. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én 15 éves voltam,amikor összejöttem a 19 éves barátommal.nem tartotta senki cikinek.de szerintem az már rossz, hogy ez megfordult a fejedben:/
2011. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14. életévét betöltötte a lány, tehát nem k.k. hanem f.k. a törvény nem bünteti vele az együttlétet, csak ha megerőszakolod, stb.

és dúrván képzavarban vannak, akik az írják, hogy pedofil, ugyanis a pedofil a gyermeki vonásokat keresi, és 14 éves lánynak bőven lehet formás teste, főleg a mai világban.ha dúl a love, akkor szerintem csapj bele!

2011. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ritka eset, hogy 14 éves kiscsaj korabeli fiút akar magának.de most ne pedózzatok, mert ez már 20 éve divat!
2011. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan 14 éves lányt, aki egy 26 évessel járt... na, az durva.
2011. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A sok fiatal tini lány azért bukik idősebb férfiakra mert apakomplexusuk van :)
2011. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!