Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány 18 éves fiu, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány 18 éves fiu, nem ciki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki rám volt indulva, de leráztam. Egy félév után újra elkezdtünk beszélgetni, és most mintha beleszerettem volna. Mit szóltok, mert 4 év különbség van közöttünk. Nem ciki? Valójában jobban szeretném, ha egy velem egy idős lánnyal lenne ilyen kapcsolatom.
2011. ápr. 7. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Irigyellek. 24f
2011. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Korodbeli lányok a 23-24éves, munkavállaló, egzisztenciával rendelkező férfiakat válogatják ki. Míg egy 18éves fiúnak bőven nem ez a fontos.
2011. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem cikinek hívják ezt a jelenséget, hanem pedónak...
2011. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez még nem ciki mert még kiskorú,vigyázz.
2011. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ismerek olyat, ahol a lány 14 és a fiú 21, na az durva.
2011. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 essney ***** válasza:

Ha szereted akkor négy év semmi...

De megkérdezhetem, hogy 3 évnél mit gondolnál? Mert én 15 vagyok és egy 18 éves srácba vagyok belezúgva... Szerinted lehet valami?

2011. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz ,hisz ez a divat!senki nem tud,nem akar ellenállni ezeknek a még fejlődésben lévő,25évesnek kinéző festett hajú,szexuális kisugárzású,olykor olykor ki-ki rakható formás kemény ciciképződményekkel (és még sorolhatnám a végtelenségig)rendelkező kislányoknak...Ja és még nem utolsó sorban lehet őket nevelni!!! ha már a szüleik erre nem voltak képesek,mert ilyen korban akárki elcsavarhatja a kis fejüket,szóval abszólut e nem probléma ha komolyabbak a szándékaid mert ha normális vagy,tehát nem a 90 % ba tartozol még nevelheted,terelgetheted a helyes útra mert az még nem késő, mert valljuk be itt a 20 éves (F)fiatalság többsége a 13-14-15 éves lányokra bukik,akik persze kihasználják az adta lehetőségeket.
2011. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Te Berényi vagy? Ha igen, akkor ismerlek!=D Szép pár vagytok Zsanival. Ha nem te vagy akkor bocs, legalább látod hogy több ilyen is van országszerte. Nem olyan nagy dolog ez ;D
2011. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Na menj máár...az ijenek cseszik el a világot. Mértnem találsz magadoz illő csajt? jaaaah....,hogy nem tudsz felszedni mert csicskura vagy....ahamm, hát azt ajánlom, hogy az ijen korabeli lányokat HAGYD MEG AZ IJEN KORABELI FIÚKNAK! Mi marad majd nekik? Az ovodások? :SSS
2011. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha a csávónak persze h jó mert lehet h pedó :)
2011. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!