Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátom felvetette, hogy szeretné hármasban csinálni, viszont én nem. Elhiszem, hogy ki szeretne próbálni mindent, hiszen most fiatal, de a kapcsolatunk komoly, én meg nem vagyok ezekben partner, tehát patthelyzet. Mi lehetne a megoldás? "Elengedni" hétvégére, de közben az engem lelkileg felőrölne, vagy úgymond feláldozni magam és részt venni a "játékban" ? Volt már valaki ilyen helyzetben ? Segítsetek! Köszönöm! L20 F21
2011. ápr. 6. 23:50
1 2
 11/11 menta34 ***** válasza:

Imádom amikor álszenteskednek páran, aztán a végén benyögik, hogy hát igen, fiatalon náluk is volt kavarás...


Én azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy élje ki a vágyait mielőtt megnősül/férjhez megy, mert utána sokkal nehezebb és fájdalmasabb. Azt pedig felejtsétek el, hogy a "nagy szerelem" majd elnyomja a vágyat ... igen, most 20 évesen elnyomja, és majd előjön ha 30 lesz és tompult a szerelem, csak becsúszott közben a házasság, netán gyerek, stb. ott félrelépni ott lebukni ott rájönni, hogy basszus a másiknál mennyivel jobb is van az gáz...


A kérdezőnek ... túl jó ötletem nincs, ha nem tudod bevállalni, hogy a barátod melletted/veled éje ki magát akkor saját érdekedben ne kényszeríts most hűségre és tartós kapcsolatra, mert te fogsz ráfázni 5-10 év múlva.

2011. ápr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!