Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátom felvetette, hogy szeretné hármasban csinálni, viszont én nem. Elhiszem, hogy ki szeretne próbálni mindent, hiszen most fiatal, de a kapcsolatunk komoly, én meg nem vagyok ezekben partner, tehát patthelyzet. Mi lehetne a megoldás? "Elengedni" hétvégére, de közben az engem lelkileg felőrölne, vagy úgymond feláldozni magam és részt venni a "játékban" ? Volt már valaki ilyen helyzetben ? Segítsetek! Köszönöm! L20 F21
2011. ápr. 6. 23:50
1 2
 1/11 bix ***** válasza:
100%
ha az ő részéről is komoly akkor fel se dob ilyet... mert akkor nincs rá szüksége. mióta vagytok ti együtt? nem lehet hogy kimaradt neki az élni akarok és tombolni korszaka véletlenül?
2011. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtudom h hogyan tud valaki ilyeneket kitalálni h hármasban. Mégha 1 fiúnak nincs barátnője és összejön neki h 2 lánnyal akkor az még oké, de h párkapcsolatban.... háát én nemtudom. Én a te helyedben biztos h nem mennék bele ! 20f
2011. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bix ***** válasza:
100%
vagy mond meg hogy okés hármasban, de akkor hozza az egyik haverját, ne csajt. arra egyből behátrálna hogy hékás... mert az már nem izgi ha ő osztozik rajtad...
2011. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is beszéltünk erről barátommal. Következőképp: "Én kipróbálnám két lánnyal. - Én két lánnyal nem, de két fiúval igen. - Na ahhoz meg nekem nincs gyomrom és letépném a tökét, ha hozzád érne. - Én viszont a másik ribanccal tennék ugyanígy. - Jólvan. Azért szeretlek! - Én is téged!"

Ha ezen felül valamit még problémázik, akkor nem vagy neki elég, és nem szeret igazán...

2011. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De igen, igazad van első, kimaradt neki a "kitombolom magam" korszak, családi problémák, miegyéb miatt elég depressziós volt, nagyon bezárkózott... És én megértem, hogy szüksége van erre (én már kitomboltam magam, úgy érzem), szeretjük egymást, a legjobbat akarom kihozni ebből a helyzetből...
2011. ápr. 7. 00:08
 6/11 bix ***** válasza:
szívás... akkor jó volt a megérzés. ezzel viszont nem tudsz mit kezdeni. ha megtudnám számolni hány kapcsolat ment körülöttem az évek alatt tönkre ilyen miatt. fiatalkori szerelem, vagy csak a későn "érő" típus volt, és 3-4 év után jött rá hogy akkor most neki ezzel a nővel-pasival kell majd együtt élni, és hát mennyi finomság van a világban még, habzsolni kéne. láttam már mindent. viharos szakítást, beletörődő elengedést kicsapongó bulis estékre, amikor szabad volt minden, folyton megcsalós bevallós megbánós visszakönyörgős... amit ebből ki lehet hozni azt kb láttam. egyik se ment... ha az egyik menni akar akkor lehet hogy csak pár év múlva sokall be annyira hogy lép, de menni fog. sajnos ez ilyen.
2011. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp se áldozd fel magad. Egy szex (és egy kapcsolat is) akkor jó, ha minden résztvevőjének örömet okoz.
2011. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted ha "kimenőt kap" sem lesz neki elég ? majd mindig többet akar, igaz? amúgy tapasztalt, csak vannak ezek az extra dolgok is amiket ki akar próbálni... amúgy tudja, h ha megcsal repül és nincs második esélye.. De nem értem, ez kell neki, miközben gyűrűt akar húzni hamarosan az ujjamra....
2011. ápr. 7. 00:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Én voltam már szerelmes, sok minden perverzség is eszembe jut néha. De a szerelem két emberre tartozik és ebből kifolyólag a szex is.

Hármasban soha nem gondolkodtam mert nem bírnám nézni ahogy más a barátnőmhöz nyúl.

Ha ilyet feldobna a barátnőm 50%, hogy szakítanék vele. Ha eljutna a szervezkedésig akkor 90%.

Annyi mindent lehet még csinálni az ágyban minek egy harmadikat kerülgetni... ?

Na mindegy én ebből a helyzetből nem a szerelemre asszociálok. Neki a nyitott kapcsolat való.

2011. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 24f voltam, És nem volt még egy éjszakás kapcsolatom, de zűrös tinédzser korom annál inkább. Még sem akartam a párkapcsolatom kárára "kitombolni" magam.
2011. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!