Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért provokálja ki a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért provokálja ki a barátom, hogy hazudjak neki?

Figyelt kérdés

mindig leszid, ha valami nekem nem sikerül, ezért már el sem mondok sokmindent

pl.:

szeretnék bankban dolgozni, eddig sehova nem vettek fel, nagyon nehéz bejutni, de mindig olyanokkal jön, hogy ő ismer olyan lányt, meg nem tudom kinek a kije is bekerült, és még a bank képezte ki. amikor könyvelő akartam lenni, ahhoz is elég volt nem tom kinek egy tanfolyam és van munkája.


meg hasonlók

TEHÁT:

BÁRMIT akarok mindig megvan a válasza, hogy csak nekem nem megy semmi, másnak igen!!!!!!!!!

vagy másik példa:

jelenleg most anyánál dolgozom, feketén, ha intézni való dolgaim, vagy bármi van, simán elenged, de ezt sem mondhatom el a barátomnak, mert leszid, hogy kerülöm a munkát meg hasonlók.

vagy:

amikor kések tőle, szabályosan nézi az időt és elszámoltat, tehát ha csak csavarogtam és azért kések, megint szidalom várható, ezért mint az iskolában ki kell találnom vmit


kérdés: miért ilyen velem?


2011. ápr. 6. 08:59
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

előző kommentelőknek a hazudozásról annyit írnék, ha az igazság miatt vezekelniük kellene, vajon ők, elmondanák e a valósat?????olyat, ami piti dolog, (pl. igen dolgoztam ma is anyánál, ezt mondom ahelyett, hogy elmeséljem hogy bnőkkel voltam, vagy akármi, mert nálunk ez olyan dolog lenne, amit hónapok múlva is előszed, hogy munkakerülő vagyok, meg hasonlók és ez erőteljes hangnemben közölve)

más:

újabban kiderült, hogy nem is érti mi a problémám

tegnap szóban (nem a legszebb hangnemben, de beszéltünk erről)

mondtam, hogy ha bármit akarok miért talál rögtön olyat, akinek már ez rég sikerült, amiről én csak álmodozom, vagy nehezen küszködök érte

erre a válasza: miért fáj neked az, ha másnak sikerül vmi?


pfffff! ezután arról magyaráztam, hogy nem másnak a sikere fáj, hanem hogy engem ő hasonlítgat másokhoz, olyanokhoz akik többre vitték és mindig rombolja az önbizalmam, azzal hogy megmutatja milyen sz*r vagyok a szemében


erre azt felelte: neki semmi nem lenne rossz bennem, ha nem ŐT érintené!

mert ugye ő komolyan tervez, és ha egy kapcsolatban az egyik mindig el van csúszva, csak lehúzza a másikat és nem haladnak előre


ezt is megértem, szó se róla, csak eközben én lenézve, utálva, bénának érzem magam.


a végén kilyukadtunk oda, hogy én vagyok az érzékeny :(

2011. ápr. 7. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!