Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudjak vagy ne szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjak vagy ne szerintetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy van egy lány akivel egy ideje járogatunk.Lassan szeretne bemutatni a családjának csakhogy ők nagyon vallásosak.Szerencsére a lány egyáltalán nem akár csak én. De az apja mélyen az és kb első kérdése az volt hogy kivel találkozol ,és keresztény? Nem vagyok megkeresztelve meg hasonlók és nem is vagyok hívő a lányt szeretem és nem akarom hogy a szülei eltiltsanak tőle egy ilyen hülyeség miatt. Tehát Ha majd átmegyek egy ebédre és kérdezik hazudjam azt hogy katolikus vagyok és első áldoztam stb vagy mondjam el az igazat szép köritésben ?:S
2011. aug. 31. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Mondd meg neki, hogy zsidó vagy. Ez a legjobb, amit tehetsz. Szívesen.
2011. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Mond neki hogy rasszista vagy,nálam bejött,és még csak nem is hazudtam:D
2011. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ember ha tetszik a lány kezd el járni templomba de gyorsan, nem sok esélyed van bejönni a családjánál ha nem vagy hívő ( tapasztalatból mondom, de nem velem történt meg az eset)
2011. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, talán jobb ha azt mondod, hogy ugyan nem vagy megkeresztelkedve, de teljes mértékben tiszteletben tartod a keresztény hagyományt és erkölcsöt. Ez még talán nem is hazugság. Aztán ha mégis kötekednek, akkor még bedobhatod, hogy amennyibe szükségesnek tartják és komolyra fordul a dolog, akkor a házasság előtt természetesen megkeresztelkedsz.

Ha ez sem tetszene neki, akkor nem is igazi keresztények, csak keresik a hibát benned. Erre ez meg egy jó kapaszkodó.


Sztem. :-)

2011. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú hogy egyes szülők a vallási fanatizmusukkal tönkreteszik a gyerekük életét. Nehéz tanácsot adni, én megmondanám az igazat, aztán lesz ami lesz. Mert az még gázabb ha esetleg házasságig jut a dolog (ki tudja mit hoz a jövő), és a templomi esküvő előtt derülnek ki a dolgok. Na, akkor tényleg elástad magad.
2011. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem hazudj nekik erről, gondolkozz már?! Majd úgyis meg akarják ismerni a szüleidet! Inkább a jó emberi oldaladat próbáld mutatni, hogy milyen szerény, jóindulatú és erkölcsös vagy. (Kivéve ha az apa egy nyilasfasiszta tahó gci, mert akkor inkább szóba se állj vele) Azzal hogy bekamuzol dolgokat csak rontasz a helyzeten. De a jópofizást se erőltesd nagyon, meg semmi ne tűnjön erőltettettek, mert az rosszabb mintha azt mondanád hogy utálod az egész vallásos csürhét.


F/18

2011. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hazudni ne hazudj semmiféleképpen sem, mert ha belebonyolódtok ilyen kérdésekbe, akkor hamar kiderül, hogy hazudsz... Akkor pedig az lesz, hogy már az ELEJÉN hazudsz??

Legyél olyan amilyen vagy, ha működik jó lesz, ha nem, akkor is gáz lenne mindig...

2011. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazi öröm, amikor a XXI. század hajnalán az ember belefut pár ilyen degenerált, bigott idiótába, akik még mindig azt hiszik, hogy lapos a Föld.

Le kell őket szarni. A csajnál akarsz bevágódni, nem pedig náluk. Most mondhatod, hogy te vallásos vagy stb. de gondolom ők egy szerencsétlen, a Bibliát kívülről fújó életképtelen droidot képzeltek el a lányuk mellé, így akármit teszel, nem lesz jó.

Ha pedig elkezdenek szívóskodni, akkor világosítsd fel őket az ún. vallásuk hazug képmutatásáról. Abban hisznek, hogy minden emberrel jól kell bánni és elfogadni olyannak, amilyen. Erre téged kiutálnának, csak mert nem hiszel a vallásnak nevezett mítoszban.

2011. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy mondd meg nekik, hogy ne akarjon olyasvalaki kioktatni az erkölcsről, akiknek a papjai végig rabolták az egész világot és kisfiúkat kúrogatnak.
2011. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!