Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudjak?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 32 éves. Itthon bekéne mutatni de anyámék sztem kiakadnának. Hazudjak h csak 26-27 éves??? Am annyinak néz ki kb.

Vagy a srác is kiakadna ha megkérném rá h a koráról füllencsen egy kicsit?

én 17 lassan 18 leszek


2010. júl. 22. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát .. mióta vagytok együtt?
2010. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hát sztem vállald fel ha már egyszer bemutatod,vagy még ne mutasd be...
2010. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem régóta
2010. júl. 22. 00:49
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem komoly? Akkor minek mutatod be?

Komoly? Akkor hogy gondolod, meddig fogtok hazugságban élni mire megmondjátok? Mert előbb utóbb persze muszáj lesz megmondani.

2010. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furcsa, mármint a korkülönbség, de hogyha szereted, akkor nem tökmindegy, hogy mit szólnak anyádék?
2010. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi az a nemrég óta?
2010. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

jó hát de itthon csak kéne már célozgatni h van barátom. ha megkérezik: hova mész kislányom? akkor már megkéne mondani h barátomhoz és akkor tuti egyből az lenne a kérdés, ki az? hány éves?

(eddig kamuztam h bnőhöz, nagyszülőhöz ide-oda megyek) de már kezdenek fogyni a programok.....

2010. júl. 22. 00:52
 8/13 anonim válasza:
Szerintem mutasd be, de ne tagadj le egy évet sem. Felesleges. előbb utóbb lehet, hogy úgy is kiderülne, vagy elszólnád magad, meg ilyenek. Aztán meg jöhet a magyarázkodás. Arra meg semmi szükség. És ami a szüleidet illeti, hát lehet, hogy nem fog nekik tetszeni a dolog, de ha (szerintem) látják, hogy működik a dolog, megbékélnek majd.
2010. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy nem derül ki záros határidőn belül az igazi kora? Naiv vagy, gyermekem. Aztán meg csak első látásra tűnik 26-nak és neked, mert gyerek vagy. A szüleid, akik felnőttek, jobban meg tudják saccolni a korát is ránézésre, mint te. Ha 32 akkor mi van? Szétszalad a család? Vagy kergetni fognak a ház körül? Ugyan már!


Ha idősnek tartják hozzád, akkor is idősnek fogják tartani, ha azt hazudod, hogy 25 éves, csak éppen még tetézed is a bajokat azzal, hogy hazudozol. Annak örülnek a szüleid, ha nem vagy velük őszinte? Ha pedig olyanok a szülők, hogy nem lehet velük őszintén beszélni, akkor szvsz nem is érdemes. Beszélni sem, meg bemutatni sem. Nem kötelező. Örüljetek egymásnak, oszt jóccakát!

2010. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2 hete kb.
2010. júl. 22. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!