Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudjak magamnak is? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjak magamnak is? A párom szakított velem már 1 éve.

Figyelt kérdés

Úgy, hogy én még nagyon szerelmes vagyok belé, és nem múlt el a szerlemem. Ő viszont hirtelen elhagyott.

Azóta nem vagyok képes párkapcsolatra, nem tudok boldog lenni, mások előtt annak mutatom magam, de belül szinte meghaltam.

Akárhogy próbálok túllépni, nem megy.

Belül még mindig iszonyatosan szeretem őt, annak ellenére, hogy hirtelen elhagyott.

Azóta nincs is senkije.

Nekem meg szenvedés az élet.

Mindig azt kívánom, bár ne jönne el a holnap.

És tudom, hogy a boldogságot magunkban kell megkeresni, de annyira megbántott, hogy értéktelen vacak szardarabnak érzem magam.


2011. júl. 26. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az önsajnálat nagy úr, talán pofozd fel magad és ébredj rá, hogy az élet ennél azért többet ér, minthogy minden reggel a múlton keseregjünk.
2011. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Jól mondod, a boldogságot magadnak kell megtalálni, nem mástól függeni. 1 éve vége a dolognak, de te még mindig függesz tőle. Ez olyan, mint egy drogaddikció! Nem belé voltál szerelmes, hanem abba, amit ő adott neked - önérdekből hitted, hogy szereted.


Hidd el, amíg nem tudod egyedül élvezni az életet, addig a párkapcsolatokban sem fogod tudni! Miért? Mert félsz és félni fogsz, hogy elveszíted azt, ami akkor éppen megvan. A félelem pedig megöli az összes pozitív érzést.


Tegyél magadért! Csinálj magadnak önbizalmat, higgy magadban! Sport, tanulás, munka, hobbik! Keresd a sikereket, hogy legyen értelme az életednek - EGYEDÜL IS! Ha ez megvan, akkor máris máshogy fogsz hozzáállni az élethez. A rosszat meg ne fojtsd el, ne takargasd, legyél őszinte!

2011. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez már nem önsajnálat, hanem színjáték.

Eljátszom másoknak, hogy jól vagyok, minden oké, és belül meg nem érzek soha boldogságot.

Műmosolyom van mindig, mások is észrevették már. :/

2011. júl. 26. 12:25
 4/7 napietus ***** válasza:

a sebek nyalogatása egy darabig normális, de ez már, ahogy az első írja, önsajnálat. ezen pedig nem változtathat senki más, csak te magad. te is csak akkor, ha sikerül meggyőznöd magad arról, hogy ez így nem állapot.



megsirattad a saját kudarcod. lesz még kudarc sok, de lesz siker is. mindkettő után tovább kell lépni.

2011. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress szakembert akivel megbeszélheted a problémát. Nagyon jot tesz, helyre állít lelkileg és lehet hogy az exedet is visszaszerzed ezáltal, vagy rá jössz (rá ébreszt) hogy nem is ér ennyit ez a valaki.
2011. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:
Jah! Olvass Csernust ;)
2011. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tűzzél ki maga elé célokat, amiket el akarsz érni. S amikor elérsz egy-egy célt, boldog leszel, javul akisugárzásod, s hirtelen te is érdeklődni fogsz mások iránt, s ők is utánad.
2011. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!