Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért provokálja ki a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért provokálja ki a barátom, hogy hazudjak neki?

Figyelt kérdés

mindig leszid, ha valami nekem nem sikerül, ezért már el sem mondok sokmindent

pl.:

szeretnék bankban dolgozni, eddig sehova nem vettek fel, nagyon nehéz bejutni, de mindig olyanokkal jön, hogy ő ismer olyan lányt, meg nem tudom kinek a kije is bekerült, és még a bank képezte ki. amikor könyvelő akartam lenni, ahhoz is elég volt nem tom kinek egy tanfolyam és van munkája.


meg hasonlók

TEHÁT:

BÁRMIT akarok mindig megvan a válasza, hogy csak nekem nem megy semmi, másnak igen!!!!!!!!!

vagy másik példa:

jelenleg most anyánál dolgozom, feketén, ha intézni való dolgaim, vagy bármi van, simán elenged, de ezt sem mondhatom el a barátomnak, mert leszid, hogy kerülöm a munkát meg hasonlók.

vagy:

amikor kések tőle, szabályosan nézi az időt és elszámoltat, tehát ha csak csavarogtam és azért kések, megint szidalom várható, ezért mint az iskolában ki kell találnom vmit


kérdés: miért ilyen velem?


2011. ápr. 6. 08:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A válasz mert egy rohadt tapló kö*ög barom!

Hagyd ott megérdemli találsz jobbat is!!!

2011. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen jelem te is ilyen hülyékel jössz össze mint sokan mások
2011. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

mert egy nagyképű önző f*sz?

ne hazudozz hanem hagyd ott a fenébe. komolyan. nem fog megváltozni és rajtad nagyon látni h már ki van a tököd a viselkedésével

2011. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A barátod nem tisztel és szeret téged! Uralkodni akar feletted meg dirigálni, ezért csinálja. Penderítsd ki!
2011. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mert szt hiszi ő az isten akinek mindent lehet.Ő egy gyenge jellem aki így próbálja leplezni a gyengeségét.Egyszerűen uralkodni akar rajtad,de ha egy feljebb levő mondaná meg neki össze húzná fülét-farkát.Szerintem hagyd el,mert ő nem szeret csak azt élvezi h. hagyod magad befolyásolni.Ez nem kapcsolat ahol hazudozni kell h. ne legyen baj.Ha ezotérikus akarnék lenni,akkor az is lehet h. pont miatta nem sikerül semmi,mert elveszi az energiáidat.Szerintem ha új életet kezdenél nélküle,akkor egyből találnál munkát, aztán egy új pasit,aki sokkal jobban bánik veled.Egy igazi kapcsolatban nincsenek ilyen elvárások.Ne hagyd h. rövid pórázon tartson és elvegye azt a kicsiönbizalmadat is.Ha igazán szeretne akkor támodatna mindenben és nem bénázna le.Szerintem már most minden megbeszélés néálkül mond meg neki h. elhagyod,mert nagyon rosszul bánik veled és lehet le fog oltani h. megpróbál vissszatartani,de ne hagyd magad.Vedd észre h. te ennél sokkal többre vagy képes és ne hagyd h. tönkre tegye a fiatalságodat!!!

26/l

2011. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

igen, én is úgy voltam vele, hogy egy kapcsolatban a felek segítik egymást, hacsak lelkileg is

és érdekes az is, hogy tényleg amióta vele vagyok, szinte azóta nem sikerül nekem semmi


és beszéltem is vele erről, megértette, de bármi újabb alkalom van, még mindig "lecsap" rám, nem változott semmi


nem is állt össze eddig a kép, hogy ez tulajdonképpen uralkodás a másikon

2011. ápr. 6. 10:23
 7/21 anonim ***** válasza:
A tulajdonának tekint a f*szszopója,hagyd el,és hidd el,h minden sikerülni fog,mert így mindig bebeszéli,h te sz*r vagy,pedig nem hiszem!B*szd ki,és találj olyat aki szeret és normális.
2011. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

azon leszek

2011. ápr. 6. 10:35
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő ilyen kemény meg ilyen ismeretségi köre van akkor miért nem segít neked inkább?


Szerintem ő maga egy csődtömeg, és azzal próbál férfinak tűnni és nem egy szerencsétlenségnek hogy téged cseszeget, és azt érezteti veled hogy jobb nálad. Jó dolog az ha egy nő felnéz egy férfira, nem is bírom a nagyképű meg "hú de okosnak hiszem magam" nőket, de ezt nem így kell elérni, és mindenkinek szüksége van a dicséretre és hogy elismerjék azt amit tesz. Már nem azért de legalább anyádnál dolgozol és nem csak otthon ülsz, pedig sok olyan van aki csak mereszti a seggét pedig valamilyen munkát mindenki tudna magának találni, csak nem egyből az kéne legyen a cél hogy főnök legyek meg sok pénz meg stb stb...


Tuti leülnék vele nagyon komolyan elbeszélgetni és ha nem változik akkor elhagynám..

2011. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért írd majd meg h. mi lett.Beszéltél e vele, vagy elhagytad.Ő mit szólt stb.
2011. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!