Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért provokálja ki a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért provokálja ki a barátom, hogy hazudjak neki?

Figyelt kérdés

mindig leszid, ha valami nekem nem sikerül, ezért már el sem mondok sokmindent

pl.:

szeretnék bankban dolgozni, eddig sehova nem vettek fel, nagyon nehéz bejutni, de mindig olyanokkal jön, hogy ő ismer olyan lányt, meg nem tudom kinek a kije is bekerült, és még a bank képezte ki. amikor könyvelő akartam lenni, ahhoz is elég volt nem tom kinek egy tanfolyam és van munkája.


meg hasonlók

TEHÁT:

BÁRMIT akarok mindig megvan a válasza, hogy csak nekem nem megy semmi, másnak igen!!!!!!!!!

vagy másik példa:

jelenleg most anyánál dolgozom, feketén, ha intézni való dolgaim, vagy bármi van, simán elenged, de ezt sem mondhatom el a barátomnak, mert leszid, hogy kerülöm a munkát meg hasonlók.

vagy:

amikor kések tőle, szabályosan nézi az időt és elszámoltat, tehát ha csak csavarogtam és azért kések, megint szidalom várható, ezért mint az iskolában ki kell találnom vmit


kérdés: miért ilyen velem?


2011. ápr. 6. 08:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

kedves 11:06-os

az első mondatodat halálpontosan mondtam már a barátomnak :)

hogy "nem az a segítség, ha csak ráncba szedjük a másikat, úgy még nem lesz munkám, megkérdezhetted volna x, y-t is nem e betudna tenni hozzájuk melózni, de neked eszedbe sem jutott ugye??"

és komolyan mondom hiába minden beszélgetés!!!!

legközelebbi alkalommal, ha nem is munka terén, megkapom, pl "az a lány ezerszer jobban sminkel mint te" meg hasonlókat


tehát beszélgetés nem megoldás :(

2011. ápr. 6. 11:20
 12/21 anonim ***** válasza:
hát hagyd ott...
2011. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

első vagyok


Én a helyedben még jól meg is verném,és utána hagynám csak ott

2011. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged csak magát kicsit többre tartja. Mivel eddig sehova nem vettek fel, úgy gondolja, hogy nem a képességeidhez illő munkákkal próbálkozol. Biztos aggódik is, mert mint írtad a suliból is lógtál és nem akarja, hogy ez másra is kivetüljön. Egyszerűen csak azt akarja, hogy sikeresebb legyél, de úgy ahogy ő elgondolta.
2011. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

kedves utolsó lehet igazad van

mindenesetre most megkértem e-mailben (újabban nem találkozunk) hogy ne oltogasson olyankor ha mást felvettek oda, ahova engem nem, és ne ecsetelje, hogy ha más jobban sminkel nálam, mert ez nem fog rám építő hatással lenni


de ez, hogy hazudoznom kell neki, azt nem oldja meg


igen, elvárja hogy sikeres legyek, valahol természetes, de tényleg úgy, hogy közben az önbizalmam rombolja.....


meg egyáltalán hogy jön egy ember ahhoz, hogy "neveljen" egy másikat?!

a másik sikereinek örülünk, bánatában együtt érzünk.

többre jogunk nincs, esetleg KÉRNI csupán

2011. ápr. 6. 12:16
 16/21 anonim ***** válasza:

12:09-es vagyok

Abban igazad van, hogy nem a barátod viselkedése a "helyes" megoldás, viszont feltétlen személyesen kéne megbeszélni, és nem kioktató jelleggel. Biztos hogy visszafogná magát, ha látja rajtad, hogy mennyire rosszul esik a viselkedése.


Azzal viszont nem értek egyet, hogy kiprovokálja, hogy hazudj. A Te választásod, hogy hazudsz, mert nem mered felvállalni magadat előtte, mert félsz a reakciójától.

Egyszerűen a könnyebb utad választottad.


"meg egyáltalán hogy jön egy ember ahhoz, hogy "neveljen" egy másikat?!"

ezzel abszolút egyetértek, de mivel a barátod a saját módszereit tartja helyesnek, megpróbál jó útra terelni, hogy boldog legyél- persze ez nem biztos, hogy beválik, de ő elvakult


Remélem azért sikerül megoldanotok a dolgot, hiszen mindketten boldognak szeretnétek látni a másikat:)

2011. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ne haragudj én csak a kérdést olvastam el:

Miért provokálja ki a barátom, hogy hazudjak neki?


Ez jó duma .... XD


Egy kérdő mondattal ekkorát hárítani ... mert kijelentő mondattal bárki tud... tanítani kellene. Eszméletlen

A többi szöveget el se olvastam.

2011. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
mekkora egy kötsög...hagyd a fenébe! lehet, hogy könnyű ezt mondani, de gondolj bele, ki fogod ezt bírni még? Ha ugyan így figyel, és minden lépésedről be kell számolni? Meddig bírnád, 1 évig? Akkor is ugyan ez lenne majd, úgyhogy dobd ki a pitsába...
2011. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert hagyod. Biztosan te is visszavághatsz valamivel.
2011. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

szerintem csináld azt, hogy amikor lekezd szidni, otthagyod, de előtte megmondod, hogy "erre nem vagyok kíváncsi, vagy fogadj el így, vagy hagyj békén"

ha van egy kis esze, elgondolkozik, talán visszavesz az arcából, ha meg még ő lesz megsértődve, akkor se menj utána. majd keres, ha elgondolkozott. mondd meg h neked ezek a dolgok fájdalmat okoznak, és nem szeretnéd ha ő ilyen lenne veled. ha tovább folytatja akkor megint hagyd faképnél. már úgysincs tétje, mert egyelőre ez már halálra van ítélve szerintem. küzdjön egy kicsit érted, ha nem teszi, akkor ne is sajnáld.

2011. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!