Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal 3 napja már találkozgatunk meg minden. Nagyon jól elvagyunk. Folyton bújik, csókol, meg sok puszit add, simogat, ölel ..! Csak vannak bakik: sokan ismerik és azt mondják ő csak azt akarja. Én ezt megbeszéltem vele, elmagyarázta, hogy nem mert szeret engem .. meg minden. Ma hazajöttem felmentem facebookra, és látam, hogy a volt barátnőjének vagy 30 szívet kitett az üzifalára. :| Mondjuk mondta nekem az első randinkon, hogy már csak barátok stb .. de kitudja? Folyton aggódom, hogy nem-e csal meg stb. Mert annyira beleszerettem! És ő is belém, vagyis szerintem. Annyira nagy köztünk a szenvedély mikor csókolozunk annyira élvezük mindketten ... de mit tegyek? Én még nem akarom elveszíteni a szüzességem. Vagy hagyjam őt ott? Kérlek segítsetek tapasztaltak!!! Egyébként a fiú 1 évvel idősebb nálam én 16 vagyok. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. ápr. 5. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3 nap alatt nem lehet beleszeretni senkibe! Fiatal vagy és tapasztalatlan, ő meg ezt tökéletesen kihasználja.

Ha tényleg szeret, akkor tud várni!

Az én első barátom fél évet várt rám, mert nem voltam felkészülve, és ő tényleg szeretett!!!!

Egy dolgot tudsz tenni, hogy rájöjj mi tis akar: várasd, hónapokig!

Hidd el, két-három hónap elég arra hogy kiderüljön hogy tényleg szeret-e vagy csak arra kellenél!

Ha teper, vár, türelmes, megérti, akkor nyert ügyed van, ha nem, pár hét alatt le fog morzsolódni!

És addig te se tedd meg amíg nem érzed magad felkészülve!

Ez nem játék, később örök életedre megutálhatod a szexet, pláne ha egy skalpvadász áldozata leszel!

Idő kell hogy te is megérj rá, és pláne ahhoz hogy kiismerjétek egymást!

2011. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!