Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Négy éve ismerem nagyon rendes tag és három honapja járunk nagyon szeretem a szivem azt mondja hogy igen az eszem azt hogy ne én 16 vagyok azt mondtam a kapcsolatunk elején hogy amig nem leszek 18 addig nem és ezt elfogadta.Nagyon szeretném de csak 16 vagyok nem tul korai ?

De most nem tudom összezavarodtam szerintetek ?


2011. máj. 2. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
még jó hogy:D
2011. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. bár ez nagy részben attól függ mennyire vagy érett a dologhoz de mint látom ,te nem határoztad még el emelett magad 100%osan. 3 hónap még nem olyan sok idő szerintem várj vele,a szex nagyon bele tud rondítani egy jó kapcsolatba,ebben a korban még.
2011. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

miért pont 18? 14 éves kor fölött már tök mind1.

sztem várj még vele egy picit : ) (még ugyan ennyit...)

2011. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azkimaradt én még szüz vagyok
2011. máj. 2. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy érzed. Bár én azt mondom, hogy ha úgy érzed vele szívesen megtennéd és szereted is akkor miért kellene még 2 évig megvárattatni? 16 éves vagy, ez azért a jobbik eset. Sőt, már nemsokára 17 éves leszel amikor már sokkal érettebbek a lányok és fiúk is egyaránt mindenre. Örülök, hogy van aki 16 évesen még szűz tudott maradni .És majd szerelemből fogod tenni úgyhogy ez jó.

De ha mindenképpen várni akarsz akkor várd meg míg 17 leszel. Addigra legalább eldöntöd.

2011. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos az hogy megteszed azt te érzed és te döntésed. Nekem az a bökenő dolog zavar, hogy ígértél valamit:) Na, már ha valaki megígér valamit és nem az van akkor tudjuk mi van ugye? Nem lesz baj persze belőle, de ezt tudván, hogy ennyire magabiztos vagy és betartod az ígéreted akkor én elgondolkodnék, hogy még miben is?:D Nem nézném ki belőled a kitartást:) Na jó, tedd azt amit akarsz. Ha úgy érzed feküdj le vele, ha nem akkor nem, de vigyázz magadra.
2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem hallgas a szivedre es ha ugy erzed hogy igen szeretned vele akkor tedd meg nem vagy kicsi mar es ha ilyen reg jobba vagy a taggal es utana ossze is jotettek szerintem tokeletesen megbizhatsz benne a tagot elgondolva tutira varna rad
2011. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Luluko ***** válasza:
szia na ez en vagyok
2011. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem simán :) 17L
2011. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!