Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy lefeküdjek-e vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat várok! A barátommal lassan 3 hónapja járunk (ő a 2.pasim). Szerelmes belém, és én is belé, de valahogy mégis úgy érzem, hogy nem neki tartogattam eddig a szüzességemet. Viszont tudom, hogy nem találok tökéletes pasit, és a barátom azért a közelébe ér a tökéletes pasinak... Szakítani nem fogok vele, kivéve ha megtalálom a tényleg tökéletes pasit, de amint mondtam, ennek nincs sok esélye.:D Szóval most azon stresszelek, hogy lassan már itt lenne az ideje a szexnek (bár mondta h ő vár amíg várnia kell rám:)), és én is szeretném már, de valahogy mégse.:D Mit gondoltok?? Megtegyem vagy ne?

17/L


2010. ápr. 18. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned. egyébként szerintem még három hónapos kapcsolatban még egy kicsit korai.(de ez csak az én véleményem) Szerintem várj még kb. 1-1,5 hónapot, h aztán úgy érzed, akkor feküdj le vele nyugodtan;):P
2010. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerül benned a kérdés h megtedd-e,akkor sztem még ne,majd ha igazán ott lesz az ideje amikor már fel se merül ez a kérdés majd akkor. :)
2010. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp értékelendő hogy vár rád a fiú :) Szerintem is várj még pár hónapot hogy biztosabb legyen a kapcsolatotok satöbbi :) És érdemes kipróbálni hogy tényleg megvár e ;)
2010. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"mégis úgy érzem, hogy nem neki tartogattam eddig a szüzességemet. Viszont tudom, hogy nem találok tökéletes pasit," <- itt fogalmaztad meg miért ne feküdj le vele. hülyeség hogy nincs tökéletes pasi. amíg nem azt érzed a pasidról hogy ő a tökéletes, addig semmiképp ne feküdj le vele, mert tuti megbánod később ha találsz jobbat

L/26

2010. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
teljes mértékben igaza van az előző válaszolónak.én 16 vagyok a barátnőm 18 és mi is 8 hónap után feküdtünk le.nem kell sietni a dologgal.semmit nem vesztessz ha vársz még.de nem lesz háború ha lefekszel vele:Dahogy te gondolod.
2010. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak "pasi", akkor tényleg hagyd a fenébe, és keress egy rendes fiút/férfit. "Pasikkal" csak a baj van mindig.
2010. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez a kérdés megfogalmazódott benned, akkor nem biztos, érdemes. Annak éri meg odaadni magad, akinél egyértelműen érzed az igen-t, sőt azon kapod magad, hogy gondolkodnod sem kell majd rajta:) És az is igaz, hogy a "pasik" sosem jelentik az igazit, mivel azok csak amolyan pasik:D
2010. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján nem hiszem h Te is szerelmes vagy belé,sztem ne feküdj le vele.
2010. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg fölvetődik bened a kétség, hogy meg tedd vagy se, addig biztosan ne. Majd akkor, ha 100%-ig biztos leszel benne, hogy megakarod tenni.
2010. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!