Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele nemsokára?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja járunk (de kb. 1 évvel ezelőtt már jártunk egyszer, de ez most nem lényeges..)Szóval elég ritkán tudunk együtt lenni (kb.hetente 1-2x) és amikor azt a kevés időt együtt töltjük arra már nagyon kivagyunk "éhezve" egymásra. Kb. 2-3 hete már a melltartómát is levettük és már szoktam simizni is alsónacin keresztül. Kicsit régebben beszéltünk a szexről és mindketten mondtuk,hogy ennyi idősek még nem akarunk mert még korai, de ekkor még nem tudtuk,hogy ilyen nehéz ellenállni...

Szóval most ott tartunk, hogy iszonyúan kívánjuk egymást és úgy érzem ,hogy előbb utóbb lefogunk feküdni. Elgondolkoztam, és tényleg szeretjük egymást,komolyan gondoljuk a kapcsolatot, jó régóta ismerem ,teljesen megbízok benne. Nem az a célom, hogy minél előbb elveszítsem a szüzességem, ha elvesztem nem leszek rá büszke...

Szeptembertől 130km-rel arrébb fog suliba járni, így még kevesebbet leszünk együtt. :/

Ti mit tennétek?


14/L és 15/F


2011. máj. 12. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele....
2011. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eléggé szeretitek egymást nem látok akadályt. A korotok miatt szerintem még ráérnétek 1-2 évvel később is túlesni a dolgon. De ha már meg kell hogy történjen akkor vigyázzatok, mert könnyen tönkre teheti az életeteket ez az együttlét.(Ha érted mire gondolok!)
2011. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell eldönteni,ha ennyire kívánjátok egymást akkor mi értelme ezen vacilálni (igen tudom itt jön az,hogy csak 14-15évesek vagytok)ha megteszitek védekezzetek mindenképpen óvszerrel,nem lehet belőle semmi baj.

21/N

2011. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen fiatalon még ne. biztos meg fogod bánni később amikor már érettebben fogsz gondolkozni.ha annyira szeretitek egymást és ha kibírja a kapcsolatotokat az a 130 km akkor majd pár év múlva ráértek lefeküdni.ha akkor is majd úgy gondolod.
2011. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!