Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára randim lesz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára randim lesz, és lenne pár dolog ami kérdéses bennem. (? )

Figyelt kérdés
Szóval. van egy lány, nagyon kedvelem, ő is engem, nagyon régóta ismerjük egymást de nem sokszor találkoztunk. Most összejöttünk nemrég, és holnap randink lesz. Várom már, mert nagyon jól kijövünk telefonon, meg neten keresztül, de parázok, hogy lesz valami amit alaposan elbaltázok, vagy nem fogok bejönni neki (pattanások, stb...)... És emiatt befeszülök, és máris lőttek a megszokott +Add önmagad!" mottónak... Mit tegyek az ellen, hogy ne féljek, hogy elfogadjam magam úgy, ahogy vagyok? :/ Ezeknek elég mély gyökerei vannak bennem amik kiskoromig nyúlnak vissza... ez az első komolyabb kapcsolatom, eddig nem volt ilyen, de rengeteg futókaland volt már. Sose szólt le senki a külsőm miatt, sőt... de valamiért én nem tudom ezt elhinni. Mit kellene tennem? Lehetőleg normális válaszokat, úgyis van 25 másik kérdés, írjátok inkább oda a baromságaitokat (már aki...), köszi :)
2011. aug. 25. 14:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
oh és 16F / 15/L
2011. aug. 25. 14:50
 2/13 anonim ***** válasza:

esetleg találkoztatok már?

gondolom neten látta a fényképeid nem vagy küldtél neki képet ha nem?

ha igen

akkor meg mit parázol itt nekem fagyasztod le a rendszert.

legyen már egy kis önbizalmad!!!

ha már látott és tetszettél neki akkor nem valószínű hogy

most hirtelen nem fogsz neki tetszeni vagy annyira megváltozott a külsőd hogy rád se fog ismerni?

na ugye?

legyél már férfi egy kicsit!!

2011. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szivesen segítenék, de nem nagyon értem a kérdésedet.

Azért megpróbálom:

1.Ha nem is vagy elégedett magaddal, ezt sose mutasd ki! Ha igazán bejössz a csajnak nem a pattanásaid, apró hibáid miatt fog dobni!

2. Mindenki az "Add önmagad" dumával jön. Ez majdnem mindig beválik, de ha vannak viselkedési problémáid (könnyen bepipulsz, stb.) ne az első randin mutasd ki

3. Legyél kedves: minden csaj imádja ha kedveskedsz nekik, Ez lehet akár egy apró ajándék, néhány bók.

4. Nemtudom milyen csajról van szó, de legyél vele gyengéd. Ölelgesd meg, adj pici puszikat a nyakára, és nagyon vigyázz rá.


Nagyjából ennyi, ha van még kérdésed, nagyon szívesen segítek!!

2011. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na, köszönöm, ez egy igazán jó válasz volt :D


Igen nagyjából ezeket tervezem én is, csak azért mégis bennem van a para. Meg ez a meleg egyikőnkre sem hat jól, legalábbis én nagyon rosszul bírom a meleget, hidegben mondjuk bármeddig elvagyok, de a meleg nagyon rosszul hat rám. Mondjuk nem izzadok mint a ló, nem szaglok, nem vörösödök el, de eléggé feszült leszek tőle és ideges. :/

2011. aug. 25. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Nincs mit.... csarébe egy felpontozást igazán elfogadok.. na jó nem leszek köcsög, csak ha úgy gondolod......


Am épp ezért mondom, én is idegesebb vagyok a melegben (EZÉRT ÍRTAM ODA H HAMARABB BEPÖCCENSZ...) nemtudom, hogy hl fogtok találkozni, legjobb lenne ha bemennétek valahova, ahol van lágkondi, vagy a szobában sincs olyan meleg, de kint a szabadban, elég gáz a heylzet.....de estére jobb idő lesz......szóval póbálj higgadt lenni!!!!!És sok sikert!!!

2011. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Énis ma találkozok a barátnőmmel, este 8-kor. Szerintem sokkal romantikusabb egy randi este, nincs is olyan meleg, lehet csillagokat nézni, nyugalom van stb. És igen, ha tetszel a lánynak, akkor ő nem fog ilyen apróságokon fennakadni. Sok sikert! :)
2011. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam az estére de a szülei nem engedik. Nekem szabad kezet adtak itthon szóval akár egy hetet is ellehetnék vele :D De sajnos az időpont rosszabb nem is lehetne, délután 2-kor találkozunk a városban, onnan fagyizó, onnan jövünk haza (előre behűtött italok, jég, behúzott függönyök, ventillátor stb...), és megnézünk kettesben egy jó kis filmet, majd kora este hazakísérem.
2011. aug. 25. 16:46
 8/13 heloka ***** válasza:

ahogy eltervezted az filmbeillő:)) nem tudnék olyan lehetőséget mondani ami halálraítélne egy első randit:))

ami nyugtasson téged most, az az hogy Ő ugyanígy izgul, vagy még jobban. nézegeti magát a tükör előtt: jó lesz e ez a ruha, vajon hogy fessem ki a szemem hogy tetsszek neki, de ez a ruha biztos jól áll?? ne aggódj, TELJESEN FÖLÖSLEGES:)))

2011. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
zsírr :D ezt nem csezheted el. Előtte zuhanyozz le hideg vizzel, aztán majd csak kibirod még egy fagyival is a pofádban :D Ne legyél tul nyomulos a csajjal de azért közeledj felé. Sok sikert! :)
2011. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azt mondjátok, nem lehet elcseszni? xD Hát nagyon remélem :D Elvileg ő sem bírja a meleget, én meg elég türelmes típus vagyok szóval nekem talán kevesebb gondot is fog okozni, bár meglepődne ha egy miniszoknyában meg egy kis topban mennék, és ráfognám a dolgot arra hogy meleg van :D
2011. aug. 25. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!