Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felmegyek a lakására, ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felmegyek a lakására, ugye nem jelenti azt, hogy benne vagyok, hogy lefeküdjek vele? 24/L

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 hete ismerem, gyakran talizunk, de még nem volt semmi. Hívott, hogy menjek fel filmezni, beszélgetni...stb. a lakására. Akkor nem mentem, de biztos megint fog. Ha úgy megyek fel, hogy kikötöm, hogy "csak filmezni", akkor jogos, hogyha elutasítom, ha mégis le akar feküdni velem? Célozgatás amúgy nem volt, nagyon kis udvarias, nem is beszéltünk még ilyesmiről.

Én még várnék pár hetet vele, de szívesen filmeznék vele kettesben. Egyébként az gáz, hogyha ennyi idősen én várok a szexxel 1-1,5 hónapot, hiába talizunk gyakran?


2011. jan. 15. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha egy srác felhív filmezni, azt jelenti, hogy le akar veled feküdni. ha megmondod előre, hogy még nem, akkoris be fog próbálkozni, de ha elutasítod, akkor tudomásul fogja venni.

tapasztalatból beszélek:)

20/L

2011. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg ne erőszakoljon. :S Am jogos. :)
2011. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyáltalán. Viszont tuti kezdeményezni fog csókot, sexet, de akkor ne sértődj meg, csak finoman mondd meg neki, hogy még várjatok...

Egyébként ha nem őrült és szemét, akkor megérti és nem fog megverni és megerőszakolni.

2011. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez tökre rendben van és lehet h nemis akarja még azt nyugodtan menj fel hozzá
2011. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiból van tehát bármikor kettesben maradsz vele próbálkozni fog. :) Lényeg ne sértődj meg , finoman közöld vele hogy még ne.
2011. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

A férfiak akkor hívnak fel nőket a lakásukra (ennyi ismeretség után) ha szexelni akarnak.

Ha nem filmezni szeretne, hanem a bélyeggyűjteményét szeretné megmutatni, akkor is felmennél?

2011. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
én kb 2 hónapig járkáltam fel egy sráchoz egy héten háromszor filmezni... bár nem feküdtünk le, mindig az ágyban kötöttün ki, de csak smároltunk.:) nem is értettem. de aztán mikor le akart feküdni velem, visszautasítottam... és akkor magamat sem értettem. a kapcsolat nem szakadt meg, de már nem találkozunk egy ideje. 20/L
2011. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztáznám, mielőtt felmennék.
2011. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
De azt jelenti. Egy hónap személyes ismeretség után én elvárom a szexet. Elnézést, szeretkezést. Ha egy hónapig minden energiámat és időmet egy lányra fordítom, akkor ennyi idő alatt vagy mondjon nemet vagy érezzen valamit.
2011. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknál azt jelenti. Tényleg jobb, ha előbb (akár csak viccesen) tisztázod vele, hogy nem ezért mész fel.
2011. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!