Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt kell várni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt kell várni, hogy lefeküdjek azzal a férfival akivel járok, ha én szűz vagyok még 18L?

Figyelt kérdés
1hónapot elég várni? ő idősebb tőlem és van tapasztalata
2011. júl. 26. 11:14
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ha csak azért vársz, hogy várakoztasd, mert így akarod megfogni, de te közben már vágysz rá, de csak képmutatóan játszmázol vele, akkor inkább ne is feküdjetek le, mert egy hulladék lesz az a kapcsolat.


Ha veszed a fáradtságot, hogy kiismerd, beszélgetsz vele eleget, vannak közös élményeitek, közös értékrendetek és erről tudtok is, akkor talán kiépülhet köztetek a bizalom is. Bizalom nélkül nem lehet kapcsolatban lenni! Ha ez mind megvan, akkor - CSAK AKKOR - lefeküdhetsz vele!

2011. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
annyit várj amennyit te szeretnél. És akkor történjen meg mikor te úgy érzem most felkészültél rá. Nincs kell idő. Mindenki máshogy érzi. Van olyan aki 1 hónap van olyan aki fél év vagy akár 1 év. Szóval ne érezd muszájnak.
2011. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Amikor akarod és ha megbízol benne! Ne azért mert ő akarja és neked meg kell tenned, vagy ne is azért amit az első válaszoló írt! Meg sztem nemárt ha szereted az illetőt. :) Mármint én jártam egy fiúval 2 hónapja amikor nálunk volt és én akkor szűz voltam és 15 éves és amikor odáig kerültünk h lefeküdnénk tökre berezeltem így lábam remegett meg tök kínosan éreztem magamat aztán mondtam h inkább ne nem sokkal később szakítottunk mert nem voltam szerelmes nem volt vele rossz lenni de annyira jó se mint vmi barát kb. Aztán egy évre rá találkoztam tényleg azzal a fiúval akibe bele vagyok még mindig esve csak egy hónapot vártunk egyeltalán nem féltem totál biztonságban éreztem magam és jó is volt:)
2011. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!