Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felmegyek a lakására, ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felmegyek a lakására, ugye nem jelenti azt, hogy benne vagyok, hogy lefeküdjek vele? 24/L

Figyelt kérdés

Úgy 2-3 hete ismerem, gyakran talizunk, de még nem volt semmi. Hívott, hogy menjek fel filmezni, beszélgetni...stb. a lakására. Akkor nem mentem, de biztos megint fog. Ha úgy megyek fel, hogy kikötöm, hogy "csak filmezni", akkor jogos, hogyha elutasítom, ha mégis le akar feküdni velem? Célozgatás amúgy nem volt, nagyon kis udvarias, nem is beszéltünk még ilyesmiről.

Én még várnék pár hetet vele, de szívesen filmeznék vele kettesben. Egyébként az gáz, hogyha ennyi idősen én várok a szexxel 1-1,5 hónapot, hiába talizunk gyakran?


2011. jan. 15. 14:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%

24 évesen valószínűleg szeretné már.

Ha fölmész, előtte mindenképen beszéld meg vele, hogy neked ez még sok lenne. De ahogy írták is, így se lepődj meg, ha próbálkozik (csók, simogatás... aztán ami még belefér). Ami tetszik, azt engedd - a többit finoman szereld le. Nyugodtan várhatsz 1-2 hónapot - de közben egyre többet engedjél neki, lássa rajtad, hogy te is szeretnéd, csak nem olyan gyorsan.


3 hét után már ismered annyira, hogy megbízz benne (mármint hogy nem támad meg, ha elutasítod) ?

Csak akkor menj fel, ha igen.

2011. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!