Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
kb 1hónapja ismertem meg egy nagyon helyes srácot...de azóta nem taliztunk mert mindig dolgozik...jövőhéten vszín hogy talizunk,le szeretnék feküdni vele,még szűz vagyok...nem tudom hogy jó ötlet lenne...
2010. júl. 11. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ezt neked kell érezned, hogy akarod-e vagy sem. Ezt csak te tudhatod, hogy mit érzel iránta....hogy igazán akarod-e é méltó-e arra, hogy ő vegye el a szüzességedet...amúgy hány évesek vagytok?
2010. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sietném el a dolgot! Ha szűz vagy akkor meg még fontosabb, mert nem mindegy kivel veszted el, és ha ez az első együttlét nagyon rosszul sikerülne, akkor ez az egész életedre hatással lesz! Gondold meg mindenképp!
2010. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
háát te tudod. szerintem ez így kicsit ribancos, de ez csak az én véleményem.
2010. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség elvesztése nagyobb tiszteletet, odafigyelést,körültekintést érdemelne szerintem. Fontos benyomásokat tesz az egész életedre...Ne úgy gondolkozz róla, hogy "ah, jövőhéten elveszítem azzal a fiúval, akit nem is ismerek..."

Legyél alaposabb, és igényesebb kislány!

2010. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én 19 ő 20éves...
2010. júl. 11. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kalandot akarsz, nyugodtan.
2010. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem egyszer talizál a sráccal és már kuffantanál vele,hm ez kaland szagu.
2010. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen lehet hogy kaland szagu...és lehet az is lesz,de az is lehet hogy több lesz köztünk utána...nem tudom...de vele megtenném:S szerintetek hülye vagyok?
2010. júl. 11. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:

de még mekkora hülye. xD

már neharagudj,ismerd meg és utána ;)

2010. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!