Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyeljem le ha a párom az exnőjével kávézgat?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a pasimmal és fel kellett most utazzon pestre a főikolára 2 napra, valami előadások lesznek... és bejelentette, hogy valszeg ott összefut a volt barátnőjével is. Mondtam hogy oké, de azért ne vigye túlzásba a vele való bájolgást, mert nem igazán esne jól nekem. Erre ő: max egy kávéra hívja meg, hogy beszélgessenek, mert kiváncsi, hogy mi újság a csajjal mostanába... Én meg teljesen kiakadtam, mi a francért kell ez, pláne hogy elmondtam hogy nekem ez rosszul esik. Erre nekiállt rinyálni hogy én nem bízok benne, egyébként egy kicsit tényleg kételkedek, mivel rövid ideje vagyunk együnk. Én dramatizálom ezt túl? Én úgy gondolom nem kéne szó nélkül hagyjam ezt. Én sem megyek kávézgatni a volt pasimmal, nem tudom neki ez hogy esne... :(
2011. ápr. 1. 14:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi ideig jártak, azt sem, hogy miért szakítottak... nem nagyon faggattam ilyenekről. Csak azt tudom, hogy elég szép a csaj, láttam képeken, és ezért pláne féltékeny vagyok... egyébként a csajnak is van pasija állítólag.
2011. ápr. 1. 14:50
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... Állítólag szép vagyok, exbarátom utánam következő barátnői szerint legalábbis... De soha egyikük se szólt, és az én barátaim sem. Mondjuk mi már 5 éve szakítottunk, szóval régi a sztori és a barátság,lehet hogy úgy vannak vele, hogy ha eddig nem jöttünk össze megint, akkor miért pont most tennénk. Szerintem állj hozzá így, ha hisztizel csak rontasz a dolgon, és te kergeted bele egy megcsalásba.
2011. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

kérd meg, h adja meg neked az exed msn-címét, m meg akarod ismerni sőt... szeretnél úgy találkozni vele, h közben a barátod is ottvan.

csak így tudod leszűrni, h van-e köztük v.mi, ha bizonytalan vagy.

ha a éreznek még v.mit egymás iránt, a pasi 1000-rel tiltakozik majd ez ellen, h te is megismerd.

ha közösen találkoztok, lehetsz passzív: hagyod, h beszélgessenek egymással többet, és közben tudod őket figyelni, h néznek egymásra, miket mondanak.

ha zavarban vannak, ez is gyanús lehet.

egyébként nagyon ritka az, h mindkér fél csak barátként tekintsen egymásra ilyen esetben...főleg, h állandóan szexeltek egymással előtte, és azt azért az ember nem felejti el, időnként be-beugrik 1 emlék.

az én exem nője is fel volt háborodva, h találkozunk... mi is baráti jelleggel találkoztunk, aztán több lett belőle...aztán ki is derült.

akk 1 évig nem találkoztunk, a csaj megbocsájtott neki, de most az exem szakítani akar vele, és újra felkeresett.

sztem joggal gyanakszol...én nem hagynám annyiban, kideríteném, mi van emögött, m ha v.ki féltékeny, az többnyire nem légből kapott, az igazán szerelmes fél megérzi, h gáz van,

2011. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ez jóó :) nem is lenne rossz ötlet, csak mivel pesten találkoznak csak, és gondolom nemigen lesz több alkalmuk egymáshoz, igy nemhiszem, hogy lesz valaha is olyan lehetőség, hogy én pestre menjek a pasimmal a volt nőjével találkozni.... aztán kitudja, még van neki bőven a suliból, nemtudom hányszor fog még feljárni pestre, és hányszor fut össze azzal a csajjal... egyébként a neten keresztül is tartják a kapcsolatot tudomásom szerint, csak állítólag nem sokat beszélnek... nekem már ez sem tetszett :@ de lehet hogy nem is lennék képes találkozni a csajjal, mert idegembe, egyből cirkuszt csinálnék, és elküldeném a francba...vagy még durvább XD
2011. ápr. 1. 15:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 5 évig voltam együtt az első barátommal, és a végén már csak barátok voltunk egymás mellett, minden kihűlt. Én nem tartom valószínűnek, hogy ha valaki kilépett egy kapcsolatból és van egy jól működő másik, akkor szándékosan tönkretenné ilyesmivel. Jó pont, hogy elmondta neked, szerintem korrekt. Én is néha beszélgetek a exemmel, de annyi, mint egy barát, és több nincs benne. Bízz meg benne, ettől még inkább becsül majd! Ha ezek után lesznek gyanús jelek, akkor ráérsz majd idegeskedni. Ennyi még belefér.
2011. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem túldramatizálod. Mondd el higgadtan a barátodnak, hogy nem tetszik neked, hogy a volt barátnőjével kávézgat. De ne hisztizz, ne balhézz, egyszerűen mondd el, hogy mit érzel. Kérd meg, hogy gondolja át, ő hogyan érezné magát, ha az expasiddal mászkálnál. Egyébként nem muszáj mindenről beszámolnia. Ha Téged ez zavar, nem mondja el neked, és kész. Nem kell letagadni, egyszerűen nem válaszol arra, amit nem kérdezel. Ha meg ennyire nem bízol benne, jobb is, ha szétmentek. 22/N
2011. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!