Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyeljem le ha a párom az exnőjével kávézgat?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a pasimmal és fel kellett most utazzon pestre a főikolára 2 napra, valami előadások lesznek... és bejelentette, hogy valszeg ott összefut a volt barátnőjével is. Mondtam hogy oké, de azért ne vigye túlzásba a vele való bájolgást, mert nem igazán esne jól nekem. Erre ő: max egy kávéra hívja meg, hogy beszélgessenek, mert kiváncsi, hogy mi újság a csajjal mostanába... Én meg teljesen kiakadtam, mi a francért kell ez, pláne hogy elmondtam hogy nekem ez rosszul esik. Erre nekiállt rinyálni hogy én nem bízok benne, egyébként egy kicsit tényleg kételkedek, mivel rövid ideje vagyunk együnk. Én dramatizálom ezt túl? Én úgy gondolom nem kéne szó nélkül hagyjam ezt. Én sem megyek kávézgatni a volt pasimmal, nem tudom neki ez hogy esne... :(
2011. ápr. 1. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jogos is lehet,meg nem is.Te ismered a barátodat,neked kell tudnod,hogy mennyire mélyült el a kapcsolatotok ennyi idő után,mennyire megbízható a barátod.
2011. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem dramatizálod túl. Én sem örülnék ha a pasim a volt nőivel kávézgatna, mert ha érdekli hogy mi van vele, akkor még érdekli valamilyen szinten. A barátod meg ezt a helyzetet megpróbálta Rád hárítani, hogy Te vagy a féltékeny, meg nem bízol benne. A kisördög nem alszik, elég hülye szitu, főleg hogy nem is igazán tudsz mit tenni.
2011. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképpen nyeld le.
2011. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
én is szoktam kávézni a volt pasimmal, pedig nagyon szeretem a mostani barátomat. nem hiszem hogy bűn lenne az exxel való jó kapcsolat, persze ha nincs túlzásba víve
2011. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mennyen a fenébe :( nem tudom megbízhatok-e benne, meg különben is minek kávézgat a volt nőjével, semmi közük egymáshoz már. Engem állása szerint szeret, abba meg sz@rik bele, hogy itthon széttép az ideg, meg bőgök, hogy miért csinálja ezt. Most ki a fontosabb én, vagy az exnője? :@ :(((
2011. ápr. 1. 14:32
 6/16 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ez nézőpont kérdése. Egyszerű példa a mi kapcsolatunkból:


Ha a barátnőm elmenne a volt barátjával kávézgatni, akkor kiakadnék. Nagyon féltékeny típus vagyok és nagyon rosszul esne.


Viszont, ha én megyek el a volt barátnőmmel, akkor nincs baj. Pontosan tudom, hogy semmit nem érzek már iránta és tudom, hogy úgysem lesz semmi.


Gondolom ez így lehet nálatok is. (Persze nincs kizárva, hogy a barátod még akar valamit... Ezt esetleg te láthatod rajta)

2011. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, őszintén elmondta, hogy találkozni fognak. Ha most nekiállsz drámázni, akkor azzal csak azt éred el, hogy ezután semmit nem fog neked őszintén elmondani.


Én is be szoktam ülni az exemmel egy kávéra hébe-hóba, és nagyon rosszul esne, ha a mostani párom meggyanúsítana bármivel. (Ha meg akarnám csalni, megtehetném úgy, hogy azt ő soha meg nem tudja.)


Nyugi!!!!! :)

2011. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért az ex-el kávézgatni, talizgatni szerintem nem olyan természetes dolog mint sokan beállítják. Ha volt ott szerelem akkor nem hiszem el hogy tudsz rá utána barátként nézni, mert akaratlanul is de eszedbe jutnak a régi emlékek. Szép dolog, hogy elmondta, de nem most Neked kéne a legfontosabbnak lenni és ha Téged zavar nem kellene találkoznia vele. Amúgy mennyi ideig jártak?
2011. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elmondtad,hogy rosszul esne és ennek ellenére ő megakarja hívni kávéra meg ilyenek...Nem hiszem,h akk túl nagy tisztelettel van feléd.Én alapból nem nyelném le.
2011. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1. Az egyik legjobb barátom egy exem, és nagyon fel lennék háborodva, ha meg kellene vele szakítanom a kapcsolatot. Szerencsére a párom nem szól érte semmit, bízik bennem, és van is rá oka.

2. Onnantól kezdve hogy megtiltasz dolgokat a párodnak, jönnek a keserűségek, sebek, nem szabad szerintem

3. Ha meg akar csalni megteszi, csak nem fog ezentúl beavatni semmibe.

2011. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!