Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom utálni ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom utálni ezek után sem?!

Figyelt kérdés

Az exbarátomról van szó. Ő volt a legelső kapcsolatom, mindenben a legelső, nála éreztem az egetrengető szerelmet, a vágyat, vele vesztettem el a szüzességem, minden vele volt. Több mint egy évig voltunk együtt,aztán miután szakítottunk próbálkoztunk újra meg újra egymásnál, kb. 4x is,de mindketten megváltoztunk és nem működött már, ezért rossz emlékek is fűznek hozzá eléggé...

Most volt egy barátom 1,5 hónapig,sajnos ennek vége lett, komolyabb dolgok miatt, de az a lényeg,hogy ahogy szakítottunk, azonnali hatállyal érvénybe lépett újra az ex, már úgy értem gondolatilag.

Megint felidéztem a szép emlékeket, meg mikor együtt voltunk.

Tévedés ne essék, nem akarom hozzá visszamenni, csak csak mitől van ez az érzés,hogy még mindig nem bírok lemondani róla, hogy mindenkit hozzá hasonlítok? Ennyire számít az,hogy ki az első az életünkben..?

Hihetetlen.. Akinek van/volt ilyen tapasztalata kérem ossza meg velem! Köszönöm a válaszokat!

18/L


2011. márc. 30. 14:23
 1/5 Kingaa1 ***** válasza:
én is mindig az elsőhoz hasonlitottam... ez a ragaszkodás:)
2011. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, velem is ez volt, sot meg most is ez van.Nekem mar volt azota tobb kapcsolatom is es jelenleg is van, nem szeretnek visszamenni az exemhez, de az emleke megis kulonleges modon kiseri mindennapjaimat. En sajat helyzetemet azzal magyarazttam, hogy o volt az akibe naivan voltam szerelmes, tapasztalatok, feltekenykedes nelkul.
2011. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is így volt, de nálam elmúlt, igaz évekbe is telhet míg valakit az ember ha nem is elfelejt, de továbblép rajta. Te még nem léptél túl rajta ezért jár sokszor a fejedben és hozzá hasonlítod az aktuális fiúid. Idővel majd jobb lesz
2011. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 5 évet voltam az első barátommal, és 4 évvel a szakításunk után is ugyanígy vagyok mint Te, holott mindketten megváltoztunk, és tudjuk hogy sose lennénk boldogok egymás mellett,de mégis ő az, aki az etalon lett. Hozzá hasonlítok mindent és mindenkit, pozitívan vagy akár negatívan is.

Sőt, ha ma meglátom az utcán, annak ellenére hogy már nem szeretem, beremeg a gyomrom és a lábam...

Szerintem az első szerelem, szeretkezés, komoly kapcsolat őszinte bizalom örök nyomot hagy az emberben, akár fiú, akár lány az illető!!!

És ezt így kell elfogadni, ezzel együtt kell élni.

Én a mai napig csodálom , legbelül szeretem egy kicsit őt, és csak a jó dolgokra emlékezem, holott van már új barátom, de az ő helyére senki nem fog lépni!

2011. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
velem is igyvan:)mindig az elso baratnomhoz hasonlitom a fiukat:)azert van ez velemenyem szerint,mert vele voltam eloszor..vele tanulta meg ezt-azt...ez mindig meg fog maradni..es hatassal lesz a tovabbi kapcsolataimra is
2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!