Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után honnan tudhatom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után honnan tudhatom, ha nem tudhatom?

Figyelt kérdés
Az első szerelmem, akivel az életemet elképzeltem, szakított velem 1 év után. A kapcsolatunkban rengeteg probléma volt, és nem tagadom, én tehettem mindenről. Nem mutattam ki eléggé a szeretetem, kevés találkozás stb.. Azonban nehéz azt felfogni, hogy az a fiú, akit annyira szeretek még mindig, már nem is beszél velem. Kiszeretett belőlem, és nagyon hiányzik. Még mindig hiányzik. Annyira éreztem az elején, hogy mi összetartozunk, igaz szerelemmel szeretem. Ezek után hogyan kezdjek új kapcsolatba? Hogyan léphetek túl, ha még nagyon szeretem? Mit tegyek?????
2011. nov. 11. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

idő

majd jön magától

2011. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Járj el barátokkal. Ismerkedj új emberekkel. Foglald el magad. Takaríts el mindent, ami rá emlékeztet (már amennyire lehetséges).

Próbáld meg kitörölni.

Ha mégis eszedbe jut, azonnal csinálj valami mást, ami leköt.

2011. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Bicikliztél, elestél, lehorzsoltad a térded. Félsz újra nyeregbe szállni. Begyógyul majd és újra bringára ülsz.Ahogy az előző mondta, idő kell hozzá, hogy újra készen állj egy kapcsolatra.


A kapcsolatotokban említett sok-sok probléma nem feltétlenül jelenti azt, hogy egymásnak voltatok teremtve. Megvolt a vonzalom, a "biológia", de nem voltatok olyan jók együtt, hogy elfogadjátok egymási hibáit vagy megoldjátok a kialakult problémákat. Majd lesz olyan kapcsolatod, ahol ezek is meglesznek és jobban fog alakulni.


Fel a fejjel!


31F

2011. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lesz majd az a fiú akin nem fogsz gondolkodni, hogy kezdj-e vele vagy sem.

sajnos a szerelem ilyen, még nagyon sokszorra is megvisel. az igazán mély szerelem több fájdalommal jár, mint boldogsággal, de megéri. nem jó úgy kavarni, hogy nem érzel semmit belül.

ne kezdj bosszút állni, ne akard görcsösen elfelejteni, szenvedj, sírj, sajnáltatsd magad, egyszer elmúlik a fájdalom is.

2011. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szakítás óta 1, 5 év telt el, de még egyenlőre kicsit sem enyhült a fájdalom.
2011. nov. 11. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele... lehet hogy őis gondol rád. Vagy messze van? Esetleg elköltözött? írj privit szívesen segítek ... x.x
2011. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szeija, csak az a baj, hogy ő már nem akarja újra. Egyszer beszéltem vele, és sajnos letámadtam, ami a lehető legrosszabb módszer volt, mindent elrontottam vele.

Azt mondta, hogy amit érez, és tud, hogy még tetszem neki, és szokott rám gondolni. De nem szerelmes, és ez a baj. Fél, hogy újra rossz lenne a kapcsolat. Pedig én annyira szeretnék küzdeni érte. :/

2011. nov. 13. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahh majdnem nekem is ilyen problémám van csak én srác vagyok :"( Írok neked pm et hogy tudj írni e mailemre ha gondolod...

Én is mesélnék kicsit... :"(

2011. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!