Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezek után? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyáron ért végett egy 2 éves kapcsolatom.


Úgy voltam nem kell nekem pasi,mind átver,elég volt. Utolsó évem a suliban,van egy fiú,aki ott maradt szakmára is,egyszer a suliban odajött hozzám,összebarátkoztunk. Telt az idő,elhívott randizni,és hát összejöttünk,

bár féltem.


Másfél hónapja vagyunk együtt,van 2 lány barátja aki nagyon tapadt rá,beszélgetéseket nem mutatta meg,nem is érdekelt,mert én hülye bíztam benne!

A párom haverja nyitotta fel a szememet,

elküldte az egyik csajjal való beszélgetést,a lényeg:


Lány: Örülj neki,van egy barátnőd aki szeret.

Párom: De nekem te kellesz.


Mikor ezt elolvastam utána 2 óráig remegtem a sírástól,nem akartam elhinni,apa adott nyugtatót,utána felhívtam a páromat,hogy vége,de elkezdett sírni a telefonba,utána msnen keresztül is,bizonygatta,hogy letörölte mindenhonnan mind a kettőt,nem akar elveszíteni,csak azokért sír,akit szeret.


Állítása szerint részeg volt aznap,az igaz,

hogy volt benne,mert úgy jött le hozzánk is a születésnapomra(12.én),ez sem esett valami jól,

de kiderült a beszélgetés a születésnapomon történt.


Bezzeg ő féltékeny,minden fiú ismerősömnek írt,e

gy meg is akarta verni,a párom azt mondja szerelmes,

ezért ilyen.


Holnap találkozunk a suliban,ő elment aludni,én nem tudok,csak ezen agyalok,szeretem ennek ellenére is,

de úgy érzem az élet ver engem,és lehet jobb szingliként.


Ti szakítanátok emiatt,vagy adnátok még neki egy esélyt?


2011. nov. 14. 02:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én végig olvastam.

Ha jól sejtem 18 évesek vagytok. Nos ekkor biza sok f@szságot elkövet az ember.


De ne így nézd. A barátod részeg volt. Beszélt össze vissza, de nem csalt meg. Nem smárolt senkivel, nem dugott senkivel. Elhiszem hogy ennek ellenére ku*vára fáj. Azonban vedd figyelembe, hogy végülis semmi rosszat nem követett el, csak járt a pofája.

Ha már elkezdett bömbölni telefonban is, elképzelhető, hogy komolyan is gondolja amit elmondott.

Plusz azt se felejtsd el, hogy második esélyt mindenki megérdemel. Bizonyos határokon belül, de ezt szerintem benne van.


Legközelebb ha beszélsz vele ne a jámbor nyuszi oldalad mutasd aki összetört, hanem hord le a sárga földig. Mond meg neki, hogy vérig sértetted, hogy részegen mindenféle nőkkel hablatyol össze vissza titokban és hogy részegen állított be a születésnapodra. (Őszinte legyek szerintem ez nagyobb parasztság mint az az msn-es pofázás.)


Csak hogy érezze a törődést és szenvedjen egy kicsit a moslék. De érthetően tisztázd vele, hogy még egy ilyen és repül, hogy a lába nem éri a földet. Ha más nőkre vágyik a szemedbe mondja meg, ne a hátad mögött tolja az ipart...


Mint mondtam, egyszer sok minden megbocsátható.


21F

2011. nov. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szakítanék vele. Nem kell részegséggel, meg az ivással takarózni. Ez milyen már...Részegen msn-ezik? :) Na persze...Talán inkább előbb gondolkozni kellene.


Amúgy nem jobb a szinglilét, vannak normális fiúk/férfiak is. Próbálj olyannal randizni, aki komolyabb és jobban megbecsül.

És nem vigasz, hogy nem csalt meg. Az érzelmi megcsalás, sokkal rosszabb.

28/n

2011. nov. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első választ jelentettem a moderátornak.


Kedves második és harmadik,mindkettőtöknek köszönöm szépen,ment a zöld kéz. Az igazság az,amit te írtál utolsó abban igazad van,mert az tényleg nem indok,meg még mindig ez a mondat jár a fejemben... Viszont a másodiknak is igaza van,mindenki megérdemel egy második esélyt.


Én úgy gondolom a kapcsolat két összetevője a bizalom és a szerelem,de ha csak a szerelem van egyedül és bizalom az nincs,akkor a szerelem egyedül gyenge. Nem tudok benne ezek után megbízni,nem tudom így érdemes-e,meglátom először is,hogy személyesen,hogy reagál majd.

2011. nov. 14. 06:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Te ennél sokkal jobbat érdemelsz! Szerintem ez sose kifogás, hogy részeg volt. Én voltam már sokszor részeg nem is kicsit, de még sose csináltam olyat amit nem akartam. Hanyagold ezt a srácot, keress normálisat! Mert: 1. Mostantól mindig gyanakodni fogsz, és mindig azon fogsz agyalni, hogy mikor mit csinálhat. 2. Aki egyszer megtette megteszitöbbször is! Előbb vagy utóbb! 3. Ne hagyd már, hogy egy csávó így bánjon veled! Olyan pasit érdemelsz aki meg tud becsülni. 24/L
2011. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,de aki igazán szerelmes,az részegen is szerelmes,sőt mégszerelmesebb!Lehet akármilyen részeg az ember,tudja,hogy ki a párja és hogy mennyire szereti.Nem lehet kifogás az alkohol soha semmire.....
2011. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Engem is átver,megcsalt egy pali. Ugyéreztem hogy nekemsem kell többezért 1 évigcsak ilyen alkalmi dolgaim voltak, csakszex és más nem. Utána megtaláltamaz "igazit". Legalábbis igyéreztem(érzem). Azelső 1-2 hónapba ő is igy viselkedett, 3 nap mulva (17.én) leszünk együtt fél éve. Az idő legyőzi ezeket a problémákat!!Nem csalt meg csak beszélgetett, s ez itt a lényeg. Akármien nehéz is ha sir miattad, biztos szeret, főleg ha azt bizonygatja hogy letörölte mindkettőt.


Ha nem szeretne, ésamásik lány kellene neki, akkor aztmondta volna a telefonba hogy oké,megértem,akkor hagyjuk.


Én a kapcsolatelején RENGETEG esélyt adtam a páromnak, és mint mondtam,az idő helyreállít mindent!! :)


De persze ezek után, keményits be egy kicsit. Ne légy vele nagyon megbocsájtó mert nemfog komolyan venni. Mondd meg Neki hogy törölje, tiltsa őket mindenhonnan, kérj róla képet hogytényleg letiltotta,törölte őket. A számukatis töröltesd ki Vele. A lényeg, nelegyen semmien kapcsolata velük. Én ezt csináltam, mikor a barátom "smúzolt" a hátam mögött. És nekem nagyon bejött!! :)

2011. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon megoszlanak a vélemények,de mindenkinek igaza van,köszönöm,hogy írtatok,négyre megyek a sulihoz akkor mondom ki véglegesen mi legyen.

Elírtam,mára gondoltam,szóval találkoztunk a suliban,a haverjaival jó kedve volt,én nem akartam hozzá szólni,még nem volt erőm,de utánam jött,és minden egyes szünetben is,mondogatta,hogy szeret,sajnálja.

Egyszer kitört belőlem a sírás órára sem tudtam bemenni,mondtam,hogy hagyjuk,erre ő,ne ne ne kérlek,de már sírva. Megkérdeztem,akkor a többiekkel miért nevetgél el ilyen jól? Azt mondta a mosoly csak egy álarc,nagyon ideges a délutáni döntésem miatt,meg ő olyan ember,aki mások előtt nem mutatja ki mi a baja,teljesen tanácstalan vagyok :(

2011. nov. 14. 14:08
 8/9 anonim válasza:
az a baja hogyrájött hogy hülye volt,és elfog téged vesziteni. a fiuk a haverjaik előttnem mutatnak érzelgősséget hogy keménynek látszodjanak. utolso voltam * adj neki esélyt könyörgöm. hiddel ha kicsit"megneveled" jó lesz!
2011. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmondom a saját történetem. Volt egy fiúm 4évig. Aztán el kezdett lekoptatni, mással találkozik, nem ér rá...stb. Mondtam, oké és én is így álltam hozzá, kidobtam. Engem ne alázzon meg senki, sem szóban, sem tettekben. Aztán jött sírva-ríva, hogy én vagyok az egyetlen, sajnálja, szeret...blabla. Nem érdekelt, mert TUDTAM, hogy jobbat érdemlek. Nem engedtem neki és nem mentem bele a játékába. Aztán megismertem egy komolyabb fiút, aki már a férjem azóta. És örülök, hogy így döntöttem. Nem vagyok senki játékszere, ami ha nem a fiúé, akkor hisztizik, hogy adják vissza neki. Nehéz volt, de megérte. Szóval ezt tanácsolom neked is, lépj tovább emelt fővel! Aki igazán szeret, nem tekint másfelé, sem részegen, sem msn-en, sehogyse. Igazad van, ha csak szerelem van, az nagyon kevés. Őszínteség és bizalom is kell a boldogsághoz.

Bocsánat, hogyha hosszú lett

Most már a 2ik voltam

28/n

2011. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!