Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit tehetnék? Megismerkedtem egy sráccal, akinek van bnője. Eredetileg el se akartam menni a randira de mivel van bnője, gondoltam nagy baj nem lehet, csak haverkodunk.

Figyelt kérdés

Mégis lett: belezúgtam, összesen 3x taliztunk, és msnen is sokat beszélünk (a bnője persze mit sem sejt) a srác azt mondta ő is szeret, de ha választania kell a bnőjével marad (a napokban voltak 3 évesek) a sráccal sokat beszéltem a kettőnk kapcsolatárólő mindig bizonygatja h én is kellenék neki de nem értem, akk miért nem hagyja ott a bnőjét? Mindig a 3 évvel jön, mostanság egyre kevesebbet van fennt msnen, azt mondta legyünk haverok, de nem úgy viselkedik.most fogalmam sincs hogy mivan.mit tehetnék még hogy az enyém legyen?nagyon szeretem őt, még sosem volt barátom s úgy érzem még sosem szerettem ennyire senkit

a tanácsokat előre is köszi

18/L


2010. jún. 24. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem keress mást!! A pasi ezek szerint csak szórakozik veled. Tudod a férfiak szeretik a változatosságot és néha ki-ki kukucskálnak a kapcsolatból.
2010. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A srácok ilyenkor berezelnek és a biztosat választják. Nem meri ott hagyni a lányt, bár szerintem már nem sokáig lesznek így együtt. Van ismerősöm aki a család miatt nem merte ott hagyni a lányt, mert túl jó volt a 2 család kapcsolata, ezért megcsalta. Fél év után szakítottak. Ha ő az első megértem, hogy azt érzed nem szerettél még így senkit, de lesz még ilyen érzés az életedben, abban biztos lehetsz! Szerintem most ne telepedj rá, bár nem tudom milyen fiú, de hagyd most picit, aztán ha ír egyértelmű, hogy sokat jelentesz neki. De történt is valami a találkozón? Úgy többet lehetne leszűrni...
2010. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te is nagyon jól tudod,és a napnál is világosabb,hogy nem Téged akar,és hogy csak friss húsra vágyott.Nem pazarolnám az időmet,és energiámat egy ilyenre a helyedben.Jah,és azt sem sz@rnám le,hogy van barátnője,nyilván nem lehet 3 évet csak úgy kidobni az balakon egy másikért,aki ráadásul csak egy kapcarongy.
2010. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem,nem volt semmi csak arcarűpuszi, de tett utalásokat hogy jó lenne 1 félrepuszi stb...
2010. jún. 25. 00:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha,meg egy kiadós dugás is,de azért a barátnőt,aki mit sem sejt,tartsuk meg...Szép,mondhatom!
2010. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem dugtam vele, még csók se volt!!
2010. jún. 25. 00:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt most arra mondtam,hogy nem fogja feladni miattad a 3 évet,csak szédít,vedd már észre!Ma még puszi,holnap más...A Tied viszont addig biztosan nem lesz,amíg nem dönt.Mondjuk én úgy látom,hogy nem is igazán akar.
2010. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát így hogy nem történt semmi, és még meg is mondta, hogy nem szakít a barátnőjével, való igaz, hogy nem jelenthetsz neki sokat! Most ne foglalkozz vele, ha tényleg akar, akkor meg kaparjon! Ne add meg neki azt az örömöt, hogy olyan könnyen megszerezhet.
2010. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!