Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem tudok senkivel továbblépni, mint flört vagy testiség. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok megbízni egyetlen nőben sem. Derűlátó természet vagyok, de már annyi nőről derült ki, hogy nem az akinek mutatja magát, hogy egyszerűen az Ördögöt látom már a legjámborabbakban is. Ti mit tennétek?


23f


2010. aug. 17. 11:19
 1/7 anonim válasza:

Én leinnám magam...

27/F

2010. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvolt, nem is egyszer. :D De az csak legfeljebb egy éjszakára feledtet. Szóval ez nem megoldás.
2010. aug. 17. 11:43
 3/7 anonim válasza:
A sör segít a bajban, tapasztalat.
2010. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a bizalom oda, akkor veszett fejsze.Meg kell próbálnod bízni a másikban.Nem tudom hogyan lehetséges ez,még nem voltam ilyen helyzetben.Talán indulj ki abból, hogy mindenkinek adni kell egy esélyt, és hogy azok, akikben csalódtál nem az egész női nemet képviselik, hanem csak ők páran az ilyen nők.

19L

2010. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne flörtölj hanem először beszélgess vele úgy hogy csak ismerkedni akarsz.
2010. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Nekem már minden férfi szemétláda sajnos. Nem sok tapasztalatom van, de abból a kevésből, ami van, egyértelmű a dolog. Viszont jómagam is tudom, hogy ez hülyeség, csak azért gondolom ezt, mert fiatal vagyok és naív. Ezer csalódás sem szabadna, hogy elég legyen ahhoz, hogy mindenkit leírjunk.

Én lassan fél éve szakítottam és azóta nem volt senkim, pont a fent említett ok miatt. Illetve azért, mert nem volt "szerencsém". Az a baj, hogy még viszonylag friss a seb, és szerettem a régit.

A bizalom is visszajön, ha megtalálom a megfelelő embert hozzá. Legalább lesz mihez viszonyítani :)

Te se keseredj el, lehet ez csak a szakítás utáni rosszkedv és keserűség. Ha ezen túlleszel, a normális lányokat is észre fogod venni! :D

20l

2010. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló és kérdező, tessék szépen telefonszámot cserélni :)
2010. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!